Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim utálnak, hogyan...

A szüleim utálnak, hogyan léphetnék le?

Figyelt kérdés
Annyi bajuk van és mindenért engem szidnak mindent rajtam töltenek ki..Még csak 15 vagyok, de már most elegem van inkább igáznék suli mellett, hogy eltartsam magam, de egyszerűen nem bírom már.Érzelmileg zsarolnak ma is volt ordibálás tépkedés meg minden csak azért, mert elmentem futni és nem ruhákat hajtogattam. Már nem bírom ...Az osztálytársaimnál lógók mint valami csöves csak hogy ne keljen itthon lennem...Most is itt sírok.Már arra is gondoltam szerzek valami huszonéves palit akihez odaköltözhetek? vagy hogyan léphetnék le?Tényleg várhatok még 3 évet?
2012. aug. 20. 17:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hiába szerzel valami huszonéves srácot, attól még kiskorú leszel, tehát ha a szüleid kerestetni fognak, akkor simán visszavisznek hozzájuk / nevelőotthonba tesznek.


Ilyenkor egy lehetőség van: nagyszülők, idősebb testvér...

2012. aug. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%

Ennyi idősen még nem nagyon van más,mint a kollégium.

És ennyi idősen szinte minden kamasz el akar menni otthonról. próbálj esetleg kicsit te is változtatni. Ma is,mielőtt elmentél futni kb tíz perc alatt összehajtogattad volna a ruhákat és máris nincs feszkó.

2012. aug. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Kíváncsi lennék azért a szüleid beszámolójára is, nem csak a te panaszkodásodra. Ezen az "utálom a szüleimet" korszakon minden kamasz átesik.
2012. aug. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
A kollégiumba költözés lenne a legjobb módszer arra, hogy elköltözz otthonról.
2012. aug. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

Ja tényleg, a kollégium is járható út.

Egyébként csak egy kérdés: ha ilyenek, nem lett volna egyszerűbb először ruhákat hajtogatni majd utána futni?

2012. aug. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát de most miért nem lett volna jó futás után is... egyből ordítoznak velem...Koleszba nem engednek mert költséges meg hogy majd éhen halok...amúgy az már volt a tervem..
2012. aug. 20. 18:06
 7/19 anonim ***** válasza:
63%

Azért, mert 15 éves vagy és ha ők azt kérik tőled, hogy először hajtogasd össze a ruhákat, akkor először hajtogasd össze a ruhákat, majd utána menj futni.

Ez elég világos szerintem.

2012. aug. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem értem miért kellett ordibálni és tépkedni azért mert ruha hajtogatás helyett futni mentél. És azt se értem hogyha ennyit problémáznak ilyesmin akkor miért nem tudtad volna előbb összehajtogatni a ruhákat és utána futni menni. A legjobb az lenne ha sírás meg panaszkodás helyett elsőre megcsinálnád amit mondanak és utána csinálnád azt amit szeretnél.
2012. aug. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%

"Hát de most miért nem lett volna jó futás után is"-és neked miért nem volt jó futás előtt? Tudom nehéz a kamaszkor,de nem csak szülőknek kell engedni és alkalmazkodni. hidd el anyukádnak sincs mindig kedve mindenhez,de muszály.

És szerinted ha elmész egy kollégiumba,ott majd azt csinálsz amit akarsz,meg akkor jössz mész amikor akarsz?-el kell keserítselek,de nem!

2012. aug. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Igen nem hajtottam össze a ruhákat ezért mire hazajöttem ki volt szórva a szekrényemből minden és aszt mondták (anya) hogy utál meg hogy tünnék el itthonról (apa) pedig fejbeütött nem is egyszer..Sajnálom a ruhákat már de most ez nagyon rosszul esett
2012. aug. 20. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!