Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utál engem a nagyim, vagy ez...

Utál engem a nagyim, vagy ez normális dolog és velem van a gond?

Figyelt kérdés

Pl. jön hozzánk, hoz húgomnak egy olcsó csokit, nekem nem, merthogy "csak gyerekeknek jár"...

Megyünk hozzá, ad húgomnak egy ezrest, nekem nem "te nem kapsz mert már nem vagy gyerek"...

Krva rosszul esik, mert ok hogy nem vagyok gyerek de ugyanúgy az unokája vagyok, nem dolgozom, nincs saját életem, saját pénzem, semmim, szüleimmel élek. A másik nagyim nem ilyen velem. Nem értem, szerintem utál engem mert nem hiszek istenben. Ő meg nagyon vallásos. Vagy másnál ezek a dolgok hogy mennek?


2012. aug. 20. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
beszéld meg vele.. biztos nem utál
2012. aug. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Jó lehet hogy megajándékozhatna téged is idonként.

Arra lennék kíváncsi hogy hány éves vagy hogy nem dolgozol?

Úgy oké hogy tanulsz és nem tudsz mellette dolgozni,vagy ha még túl fiatal vagy hogy dolgozz,de ha nem is tanulsz nem is dolgozol akkor veled van a gond..

szóval hány éves vagy?

2012. aug. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Bíz Istenben! Megváltozik minden. Hiszel a kvantumfizikában? Bíz benne!!!
2012. aug. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

Engem is az érdekel hogy hány éves vagy és milyen nemű?

Nekem az egyik nagyim mindig elfelejtette a szülinapomat,névnapomat, a tesóimat,unokatesóimat meg mindig felköszöntötte. Anyu ezt egy idő után szóvá tette neki,és állítólag valami olyannal magyarázta,hogy hát az kislány, az másik, nála a fiúk elsőbbséget élveztek.

2012. aug. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!