Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális dolog...

Szerintetek normális dolog hogy anyámnak legalább 40-45 percig tart egy reggeli?

Figyelt kérdés

Szerintem nem,nekem 10 perc előlészületekkel együtt úgy ha nem sietek.Rendkívül bosszant ezzel a szöszmötöléssel,szerintem hallgatózik közben azért tart ennyi ideig.

A szertertás teafőzéssel kezdődik és diszkrét pocelán csörömpöltetéssel(20 perc kb).Ezután jön a gondos vitamin szelektálás(5-10 perc)Aztán hűtő nyitogatás-csukogatás(10 perc)Végül újságolvasással és tea kevergetéssel egybekötött csendes nyamnyogás-kb 20-25 perc.Ez megy minden nap.Csak szerintem bosszantó ez?



2012. aug. 7. 18:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
megadja a módját. Ha itthon vagyok, én a gép előtt kávézok, utána megyek ki reggelizni, ez min. egy óra.
2012. aug. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Ja és a vacsora dettó.
2012. aug. 7. 18:25
 3/31 A kérdező kommentje:
Jó néha én is elhúzom,de minden nap?
2012. aug. 7. 18:25
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavar ez téged? Gondolom, nem kell ott ülnöd közben.Hallgatózni való meg reggel nem sok minden lehet.Ráér, nincs semmi fontos dolga.Ha neki így jó!
2012. aug. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%
Nem egészséges gyorsan enni. Neked nem mind1, hogy ő hogy eszik? Ha lenne gyerekem és még ebbe is belekötne én biztos ki lennék akadva! Szerintem csak te vagy a paranoiás, előfordul.
2012. aug. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Közben felébred, felkészíti magát a napra, mit kell csinálni, mit vegyen fel, mit főzzőn, én is mindig ilyeneken merengek, hát nem mértem még de talán lassaban is mint anyukád. :)

Nálunk elkészítem párom, gyerek kajáját, kakaót készítek, közben szöszmötölök mit kéne elmosn, mit is egyek, aztán elkezdem készíteni mondjuk főzni tojást vagy melegszendvicseket gyártani, így mire ténylegesen a számba jut az első falat már mindenki végzett.

Jó így kellni meg feküdni, hogy legalább erre időt szánjak, élvezni azt az időt amit még egy helységben töltünk meló, takarítás elött. Olyan hangulatos. :)

2012. aug. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
11%

Az, de azért azt tudnod kell mellette, hogy nem feltétlenül ellened szól. Lehet benne egy ilyen vonás is, de ez a mellékes számára - persze, te, mint édesanyád rituáléjánbak szenvedő alanya nyílván úgy érzed, hogy csakis kizárólag a te bosszantásodra találta ki ezt az egészet. Nem feltétlenül.


Amennyiben ugyanis nagyon erősen (g9rcsösen) ragaszkodik a reggeli rituáléjához, és mindennek pontosan ugyanannyi ideig kell tartania, ugyanabban a sorrendben, akkor esélyes, hogy édesanyád beteg. Kényszeres problémái vannak, amelyek abban az esetben tartoznak pszichiáter hatáskörébe, ha már az életét nagyon erősen korlátozzák, és magának vagy másoknak nagyfokú szenvedést jelentenek.

Ha csak bosszant, az még nem tartozik oda; de ha te nem tudsz odaérni a munkahelyedre, nem tudsz megreggelizni, mert elfoglalja előled a fürdőt vagy a konyhát, az már gáz.

2012. aug. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
77%
Én is 20 percet szöszmötölök a teafőzéssel. Ez a reggeli szertartásom. Mivel a zöld teát nem szabad, csak 80 C-os vízben áztatni, így forralás után várnom kell 10 percet, míg lehűl a teavíz. Aztán szép lassan elszürcsölöm. Nem sietve, kiélvezve minden cseppjét. Inkább kelek 1 órával korábban, de a reggelnek meg kell adni a módját!
2012. aug. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Zavar mert akkor kezdi mikor én megjövök az éjszakás műszakból,miközben elalszok hallom a hosszú előkészületet majd olyan hosszú csend következik hogy a légy szellentését is hallani lehetne.Ilyenkor kiváncsivá válok hogy most mi van befejezte a reggelit,el sem kezdte vagy mi.Mikor kimegyek ott gubbaszt a félig teli tál felett ahelyett hogy enne.Aztán néha meg szokta jegyezni hogy horkolást hallott a szobámból.Horkoltam.Akkor csak hallgatózik-ez benne a bosszantó.
2012. aug. 7. 18:31
 10/31 anonim ***** válasza:
83%
ja, és ha a gyerekem a saját házamban belém köt, hogy meddig reggelizem, fejére borítom a reggelijét
2012. aug. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!