Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Evolett...

Mi a véleményetek az Evolett névről?

Figyelt kérdés

2012. aug. 20. 20:04
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
71%

Bár Magyarországon elég csúnyának hangzik ez a név magyar szavak között, de van ennél csúnyább név is.

Ha illik a vezetéknévhez, akkor miért ne adhatnád neki? Te gyereked, nem mi döntjük el, a környezetében lévők úgyis megszokják a nevét.

De valóban, benne van a pakliban, hogy ő utálni fogja a nevét, ezért jobb lenne egy kevésbé csúfolható, kevésbé külföldi név.

2012. aug. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
72%
Inkább Violetta<3
2012. aug. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
78%

nekem tetszik ... de csak egy t-vel ;)


szerintem az Orália meg a virágnevek (Kamill, Gyöngyvirág, stb..) és a magyarosított külföldi nevek (Dzsennifer, Dévid, stb ...) sokkal! rosszabbak

2012. aug. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:

Megnéztem egy t-vel anyakönyvezhető. A vezetékneve Nagy lesz.

Sokkal inkább Evolet, mint Fanni, Lilla, Erzsébet, Aranyka, Dzsenifer vagy nem is tudom....

2012. aug. 20. 20:29
 15/52 anonim ***** válasza:
32%

Ne csináld már! Yvett, vagy Edward!!

Nem tudom fiúnak vagy lánynak akarod, mert nem olvastam el:P; hogyha nem regénybe kell, akkor szerintem passzoljuk!:D Van esetleg még a Polett, ami nem tudom, férfi vagy női, de az amúgy Paulette angolul, úgy meg lányban Paula, fiúban ezek szerint egy változatban Pál:) De én tényleg nem tudom:):)

2012. aug. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
100%
Hát,akkor én kakukktojás vagyok,mert szerintem egy t-vel nem is olyan szörnyű. Azt hiszem az i.e 10 000 című filmben is így hívták a csajt, és már ott is tetszett. Vannak ennél sokkal csúnyább nevek is.
2012. aug. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
63%

nem csak az h csúfolják mert ez más névnél is áll,de annyira antimagyar... na és becézni is nehéz: Evol,Evo,Emo.

még az Ivett is jobb ennél

2012. aug. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
56%

"Sokkal inkább Evolet, mint Fanni, Lilla, Erzsébet, Aranyka, Dzsenifer vagy nem is tudom...."

Már ne is haragudj, de én Lilla vagyok, és világ életemben imádtam a nevem..nem baj, téged fog gyűlölni a lányod:D

2012. aug. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:

Én is abban a filmben hallottam. :-)

Evinek is lehetne becézni...

2012. aug. 20. 20:36
 20/52 A kérdező kommentje:
Ezek tömeg nevek, azért nem tetszenek..
2012. aug. 20. 20:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!