Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Evolett...

Mi a véleményetek az Evolett névről?

Figyelt kérdés

2012. aug. 20. 20:04
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim válasza:
75%

Nem semmi,végig olvastam a két évvel ezelőtti hozzászólásokat...gondoljatok bele a magyar nevek is külföldi fordítások által kerültek a naptárunkba, régen az Emilia,Evelin,Natasa ...stb lett volna mindenkinek furcsa,vagy borzasztó...

Ahogy telnek az évek,ahogy a divat változik,úgy a nevek is változnak! Engem Elvirának hívnak,nem túl gyakori,lehet becézni,lehet csúfolni is,mint ahogy az összes nevet! Mégis imádom a nevem,nem tucatnév,sosem "gyűlölném" emiatt szüleim érte...amiket írtatok...ahogy leminősíttetétek a kérdezőt,csak mert neki tetszik!? Nem vagyunk egyformák,nagyon tetszik az EVOLET :) Kis korom óta eldöntöttem,ha lányom lesz Enoola vagy Evolet lesz. ;)

2014. júl. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim válasza:
67%
Szerintem szép név és nagyon egyedi. Nem értem azokat akik csúnyának tartják..
2019. szept. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!