Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Evolett...

Mi a véleményetek az Evolett névről?

Figyelt kérdés

2012. aug. 20. 20:04
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
0%
Borzasztó, még a hangzása sem szép, nekem is a Chevrolet jutott az eszembe!
2012. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
Egyébként ez még csak nem is különleges név, én a gyerkőceim ovis-bölcsis társai között 3 Evoletről tudok. Egy tucatnév lesz, mire felnő szegény.
2012. aug. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
25%
Bírom ezt a kínlódást a nevek körül. Mindenki valami nagy durranást akar és az eredmény általában valami izzadságszagú, erőltetett ostobaság.
2012. aug. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
37%

Nekem tetszik, akkor is, ha ezért lepontoz a sok Béla meg Böske. Egyébként a film wikipédiás cikke szerint az angol "the love", "a szeretet" szavakból lett visszafelé, csak a h-t kihagyták, mert így jobban néz ki.

Nekem azért tetszik, mert egyik kedvenc nevemre, az Evelinre hasonlít, csak az már erősen tucatosodik.

2012. aug. 22. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
44%

Utolsó: hát szerintem meg egy Dániel vagy Krisztina ezerszer szebb, mint egy nem kicsit erőltetett, "akkor most the love, de visszafelé, de akkor a h hülyén nézneki benne". Tipikusan az a jelenség, mikor az ember már jó dolgában nem tud mit kitalálni, neki idétlen szavakból kell neveket farigcsálni

Tudod mit? Ha nekem gyerekem lesz, akkor Stephenfry lesz a neve, mindegy nekem, hogy fiú-e vagy lány a szerencsétlen, imádom Stephen Fry-t, szóval megalkottam egy nevet, amivel majd olyan egyedi lesz, hogy ihaj.

2012. aug. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
76%
Furcsa és különleges. Nem igazán tetszik a név, de végig olvasva a válaszokat, és sokszor kimondva, már kezd nekem is tetszeni.
2012. aug. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
45-ös, hát ha a szeretet neked idétlen szó... és most akkor emiatt tartod hülye névnek? ha nem mondtam volna el, valszeg le se esik neked, hogy ebből a szóból van :)
2012. aug. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
0%
Idétlen, hogy egy hihetetlen hétköznapi szóból erőltetett módon nevet akarnak képezni. The love, szerintem kifejezetten giccses ebből nevet csinálni. (Jelzem, nem az angol nyelvvel van problémám.) Ugyan úgy idétlen számomra Ajándéknak vagy Angyalkának nevezni egy gyereket.
2012. aug. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim válasza:
76%

Nekem nagyon tetszik!

Bár eléggé egyedül vagyok ezzel a véleménnyel...

Lehet becézni: Eve, Letti

2012. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 BFM válasza:
49%

Nekem nagyon tetszik ez a név!

De mikor van a névnapja?

2012. szept. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!