Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl fiatal vagyok ahhoz, hogy...

Túl fiatal vagyok ahhoz, hogy barátom legyen? (több lent)

Figyelt kérdés

Az van, hogy megismerkedtem a 18 éves testvérem egyik barátjával, aki januárban lesz 18. Tök rendes srác, anyum is ismeri az apját. Sok közös dolog van bennünk, többek között a bringamánia is, gyakran biciklizünk eggyütt. Én 14 vagyok. A szüleim szerint érettebb vagyok a koromnál, de teljesen zavarban vagyok. Mivel nem akarom a bizalmukat elvesziteni, nem tudom, hogy kezdjek-e bele. NEM egy olyan kapcsolatól lenne szó, amelyikben szó kerül a szexről vagy ilyesmi. A srác tudja, hogy nem mennék bele, és elfogadja. Csak kézfogás, és ESETLEG csókolózás. 3 év és 9 hónap van köztünk.

Tudom, hogy sulival kéne foglalkoznom, de emellett tudnák időt szakitani a fiúra is. Menjek bele a dologba?


14/L



2012. aug. 21. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Igen,14 évesen még fiatal vagy,pláne,hogy ő már 18 lesz,neki nem lesz elég a kézfogás és a csókolózás,többet akar majd,és a szexhez meg még kislány vagy.Hidd el nekem,egy 18 éves fiúnak édeskevés az,ha megfogja a kezed és megcsókol... Maradjatok inkább barátok,és később,ha idősebb leszel,akár lehet több is köztetek.
2012. aug. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

egy kézfogós csókolózós kapcsolathoz már sztem épp jó korban vagy, de ennél tovább tényleg nem kéne menni. ráér az 2-3 év múlva.

a suliban majd azt is tanuld meg, hogy e/1-ben tudnék a helyes forma.

2012. aug. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Csókolózni sem kéne még! Maradjatok meg a barátság szintjén. Úgy lesz a legszebb és legtartósabb.
2012. aug. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Szia! Szerintem nem korai egy ilyen kapcsolat. Te is érett vagy, a fiú is tudja, hogy mit várhat tőled. Én 15 évesen ismerkedtem meg a párommal és már 3 éve együtt vagyunk, bár köztünk csak 2,5 év van. Iskola és fiúzás megfér egymás mellett, ha normális lány vagy... én mindig is 4-5-ös tanuló voltam, volt időnk egymásra is, a családomra és a barátokra is, nem egyetemre járunk. :)


18/L

2012. aug. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Csak attól tartanék, hogy a srácnak egy idő után kevés lesz a kézenfogás és csókolózás, te pedig még egy ideig nem akarnál messzebbre menni. Mindkettőtök álláspontja érthető lenne, azonban nem tudnátok ezt összeegyeztetni, így garantáltan elválnának az útjaitok. Még fiatal vagy egy olyan kapcsolathoz, amire egy 18 évesnek szüksége van, ő meg már túl idős ahhoz, amire egy 14 évesnek. Pár évig csak barátkoznék vele, semmiképpen sem kötném magamhoz, mint párt. Később viszont akármi is lehet. :)
2012. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Nem azt mondom,hogy fiatal vagy egy ILYEN kapcsolathoz,de a fiú 18 évesen nem elékszik meg ennyivel.Lehet most azt mondja,de majd ez meg fog változni és hamar..
2012. aug. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező, 14/f vagyok tudom hogy mi zajlik le a fejedben, erre azt tudom mondani, hogy ne jàrj vele több okból.. Pl.:hogy fogod szekszuálisan kielégíteni? ,18 évesen már a párok (akik megtehetik) szoktak menni nyaralni stb.

Ez a két ok szerintem elég... Semmi jó nem sülhet ki belőle.

2012. aug. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem teljesen rendben van a dolog így, ahogy írod. ha meg kiderül hogy mégse bír magával, még mindig el lehet küldeni a búsba
2012. aug. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát azért gondolj már bele, lehet, hogy ő most megetette veled, hogy nem kell lefeküdnöd vele, ő majd várni fog rád, stb. De azért ne legyél már ennyire naiv...

Egy ennyi idős srácnak azért vannak igényei.

2012. okt. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!