Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem vagyok nagyon vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok nagyon vékony alkat, van egy jó barátom akibe régóta szerelmes vagyok, de ő jó barátként néz rám, szerintetek ha lefogynék és külsőleg kicsit megváltoznék, máshogy nézne rám? Nem vagyok fiatal, ez komoly kérdés.

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Ramon-diétát.
2012. jan. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az micsoda?
2012. jan. 6. 19:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem a külsődtől függ, hogy hogy tekint rád egy férfi. Ha meg igen, akkor később meg úgyis amiatt fog otthagyni. :)
2012. jan. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha sokat eszel, eljön hozzád egy Ramon nevű hapsi, és bevarrja a szádat.
2012. jan. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nézd, ha már nem vagy fiatal, akkor nem ezen fog múlni a dolog. Szerintem. Persze nem tudom, mit takar a megváltozás. A "nem vagyok nagyon vékony" az konkrétan mit jelent? Normális? Túlsúlyos? Kövér? Lehet, hogy karcsúbban jobban vonzódna hozzád, de ez nem szerelem.

De ezt neked kell eldöntened. Azért a jóbarát kategória is sokféle lehet. Általában meg szoktam érezni, hogy egy férfi vonzódik-e hozzám vagy sem.

2012. jan. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Túlsúlyos vagyok, sajnos.

A jó barátságunk olyan, hogy rengeteget beszélünk, olyan mintha a tesója lennék, ő mindig ezt mondja. De én érzem hogy többről van szó... Ezért is nem értem. De biztos én nem érzem jól.

2012. jan. 6. 19:36
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány éves vagy, de a túlsúlyosság önmagában még nem tragédia. 20 évesen lehet, hogy a külsőd meghatározóbb egy pasinál, 30-40 fölött már nem ez az elsődleges.

De arra gondolj, hogy ha csak azért összejön veled, mert vékonyabb vagy, akkor el is hagyhat, ha újra hízni kezdesz.

Én emiatt nem aggódnék. Szerintem nem ezen múlik.

2012. jan. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm a választ, akkor nem tudom mit fogok kiötletelni... Én 24 vagyok. Ő 30. A személyiségemet imádja, azt tudom, de úgy tűnik ez kevés.
2012. jan. 6. 19:48
 9/12 anonim ***** válasza:

Ó, te még nagyon fiatal vagy. Majd 40 fölött mondj olyat, hogy már nem vagy fiatal.:-)

Én 39 vagyok. Lefogyni, a külsődön kicsit változtatni sosem hülyeség, de ne miatta! A helyedben megpróbálnék olyan helyzetbe kerülni, ahol kicsit intimebben lesztek. Például elhívnám (barátilag) táncolni. Vagy moziba. Vagy beülnék vele meginni valamit. BARÁTILAG!! Ha akar tőled bármit is, akkor ki fogja használni a helyzetet. Ha nem mozdul rád egyáltalán, akkor inkább nem erőltetném ezt a dolgot. Bátorítani lehet, de csak ha van is mit.

2012. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:) Próbálkoztam már, de nem akar jönni velem sehova :) Nos, nemsokára külföldre megy pár hónapra dolgozni, aztán addig úgysem látom, hátha ki tudok szeretni belőle valahogy :) De köszönöm a tanácsokat :)
2012. jan. 6. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!