Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MIT TEGYEK? Fiatal pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balázs István2 kérdése:

MIT TEGYEK? Fiatal pasi vagyok és egy nagyon furát álmodtam. Van egy nagyon jó barátom és jól néz ki, és van egy lány akinek udvarlok, de hozzá kell fűznöm hogy nem jönnek ki jól.

Figyelt kérdés
Egyszer azt álmodtam hogy a szemem előtt szerelmet vallottak és szex eltek. Normális ez?
2012. febr. 29. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne tulajdoníts neki jelentőséget.

A megnyugtatásod érdekében, kérdezz rá a havernál, hogy mi a véleménye a lányról és figyelt a nem verbális kommunikációt, de ne tulajdoníts semmit az álomnak.

2012. febr. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem sincsen sok jelentősége egy álomnak
2012. márc. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!