Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek volt olyan, h a párotok...

Nektek volt olyan, h a párotok elment pár napra? Kedd van és vasárnapig távol kell, h legyen. Ti hogy foglaljátok le magatokat? Nekem már most nehéz

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 16:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
40%
Pasizz. :) Mit csinálj,mit csinálj...ha egy háziasszony nem tudja mit csináljon az elég érdekes.
2012. aug. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Három hónapos ösztöndíjjal tanult az USA-ban. Én nem tudtam kimenni meglátogatni. De azon sosem gondolkoztam, hogy mivel kössem le magam. Éltem az életem, persze hiányzott. Skypon beszélgettünk. Hat nap miatt ezen gondolkozol, akkor lehet, hogy kapcsolatfüggő vagy?
2012. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért, amikor otthon van, egymást nézitek?

Nem igaz, hogy egyedül nem tudod lefoglalni magad, felnőtt ember vagy.

2012. aug. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Szia! éppen én is így vagyok most,nekem is a barátom elment pár napra, és baromira hiányzik.. hát én punnyadok és filmeket nézek meg megyek majd este futni.. :D

Mondjuk nekem csak 3 napra ment el.

2012. aug. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
60%
Hiába pontoztok le,akkor is egy jó háziasszony mindig talál magának elfoglaltságot.Vagy ha nem háziasszony szemszögből nézzük,akkor egy átlagos ember is.
2012. aug. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Fél évet töltött külszolgálaton, közben úgy 5 napot volt itthon. Elfoglaltam magam. Nem is értem, hogy lehet valaki ennyire életképtelen, hogy pár napot sem tud magával mit kezdeni. Neked nincs önálló életed, személyiséged, vagy mi?
2012. aug. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom a Balatonon legénybúcsúzott a hétvégén, tud élni. :) 3 napig volt távol, én kihasználtam az időt és elmentem kozmetikushoz, vásárolni, intéztem a dolgomat, esténként pedig barátnőztem vagy csak egyszerűen pihiztem.
2012. aug. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm igazatok van 6 nap az nem a világ, ésigaz önálló személyiség vagyok, és lehet jobban fel kellenne találnom magam nélküle is
2012. aug. 21. 16:40
 9/12 A kérdező kommentje:
Csak az a baj lehet ,h jelenleg nem dolgozok és az életem eddig arról szólt, h őt várjam mikor jön haza,és programmaokat csináljunk azért furcsa ez most nekem.
2012. aug. 21. 16:43
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Szép dolog a szerelem, de azért ne szűnj meg önálló lény lenni. Legyen hobbid, legyenek barátaid, már csak azért is, hogy ilyenkor ne unatkozz, meg egyébként is így kerek a világ. :)
2012. aug. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!