Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig otthon töltitek a...

Mindig otthon töltitek a Karácsonyt? 11 évesem láthatásra ment 30. -áig. Párom szüleihez megyünk ma vasárnapig.4 évesemnek vigyem el oda az ajándékait? Mikor állítom itthon fel a fát?

Figyelt kérdés

Ti mindig otthon töltitek a Karácsonyt, ha van gyermek?

Van egy 11 éves és egy 4 éves gyermekem, két kapcsolatból.

A 11 évesemet elvitte tegnap az apja és 30.-án hozza vissza. Nekem ez is nagyon rosszul esik, mert ugye így Neki kimarad az itthoni Karácsony?!? Ti hogyan adjátok át láthatásra az ünnepek alatt gyermeketeket?

Párom pedig kitalálta, hogy induljunk el ma a szüleihez és legyünk ott vasárnapig. Így a 4 évesemnek is kimarad az itthoni Karácsony? Vagy vigyem el oda az ajándékait? Mikor állítom itthon fel a fát? Ti voltatok már hasonló helyzetben?


2010. dec. 23. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ilyen esetben tartanék pár nappal az igazi előtt egy otthoni karácsonyt, ahogy együtt van mindenki. Természetes, hogy nem láncolok mindenkit magam köré.
2010. dec. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a négy évesnek nyugodtan elvihet az ajándékot, de a 11 évesnek ez így nem túl jó... ő is biztosan szívesen töltene vele karácsonyt... a karácsony két nap, és ott a szenteste is, ahelyett, hogy végig az apjával van, beoszthatnátok... és azt is biztosan jó néven venné, ha a szülei legalább egy közös ebédet/vacsit ejtenének... ha nem annyira rossz a viszonyotok...
2010. dec. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
láthatás nallunk dec 26 .-tol dec 30 ig van,igy mindenhol megünnepli a gyerek a karácsonyt
2010. dec. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jó lett volna pár nappal előtte, de sajnos nálunk mindenki spontán gondolkodik és nekem bologatnom kell.

A négy évesemnek fele ajándékát elég, ha elviszem? A többi ajándékot meg átadom majd Karácsony után, ha a nagyobb is itthon lesz. A nagyobbam apja valószínű direkt játszik rá, hogy minden szünetben és ünnepkor ott legyen, máskor meg már nem is viszi?! Közös dologról sajnos válás óta nem eshet szó, külön családban élünk, stb.

2010. dec. 23. 14:10
 5/6 A kérdező kommentje:
A nagyobbam apja azzal védekezik, hogy már úgysem nagyon viszi el, mert 4 órás az út. De 26-tól 30-ig szuper lenne.
2010. dec. 23. 14:12
 6/6 anonim ***** válasza:
probálj beszélni az exedel,mi is 250 km re vagyunk a gyerek apjátol,es mindig fel uton találkozunk,amugy nekem a biroság állapitotta meg igy a láthatást,juliusban 2 het,augusztusban is.a karacsonyt mar tudod,es minden honap masodik hétvégéje.persze féluton találkozás,mert eleinte nekem mint anyanak kellett vinni az apanak a gyereket havi ketszer(besokaltam)es kertem a megváltoztatast1
2010. dec. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!