Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Mit tennétek, ha...

Szülők! Mit tennétek, ha kiderülne az egyetemista/főiskolás lányotokról, hogy prostitúció által szerzett pénzzel egészíti ki a zsebpénzét?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 19:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
31%
Semmit, ha én nem tudok neki annyit adni amennyire szüksége lenne akkor csinálja, az ő élete felnőtt ember tudja mit csinál.
2012. aug. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Szégyellném, hogy ilyen lányom lett. Normális munkát is lehet találni, segítséget is kérhetett volna ha nagyon kell a pénz, de az ilyeneknek ahhoz nincs kedvük hogy rendes munkát keressenek, az nehezebb, dugni meg könnyű. Azt hiszem nem lennék képes továbbiakban úgy gondolni rá hogy ne undorodjak tőle.
2012. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
61%
Osztom a kettes véleményét.Az elsőről nem szólnék semmit.
2012. aug. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%
Fuhh hát én bevallom, hogy nem vagyok szülő épp ezért lehet kissé komolytalannak is fog hangzani a véleményem mert hát ugye nem is az én gyermekem. Nem is tudom az biztos. hogy elbeszélgetnék vele, bár már bőven abban a korban van(a főiskola alapján) amikor bármit mondhatsz neki azt úgy sem fogadja meg. Lehet hülyeség de nem gondolkodtál el egy Közbelépésen? Tudod inkább még külföldön ismert de meg lehet próbálni. Meglepitek őt mikor nem is számít rá és hívd erre a kis ,,meglepetésre,, mindazokat akik ellenzik a dolgot. Ott a dolog már adja magát! Elmondjátok mit éreztek ezzel kapcsolatban(együtt azért sokkal elgondolkodtató). Ez csak így beugrott de lehet ezen akár pár régi fotót mutatni. Mikor látja milyen ártatlan volt gyermek korában....talán megmozdul benne valamit! Talán emlékeztetné őt azokra az időkre amik(tapasztalat) szebbek és legfőképp tisztábbak voltak. Lehet óriási marhaságokat beszélek mert én még sosem próbáltam ki de állítólag nyugaton ez tényleg egy jó módszer. Sok sikert kívánok hozzá!
2012. aug. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Én is osztom a második válaszadó véleményét. Mélységesen szégyellném ha a lányom inkább qrválkodik mint hogy normális munkával keresse meg a pénzt rá. Ahogy azt sem érteném,hogy miért nem tőlem kért segítséget ha nem találna melót..Vannak egyetemista gyerekeim. Mindig arra neveltem,hogy felnőttként becsületes, normális munkával keresse a pénzét meg. Ha takarítana még arra is büszke lennék,mert tudnám,hogy a célja érdekében bármi munkát képes lenne elvégezni..De hogy szétrakja pénzért a lábát??? Nagyon szégyellném,és nagyot csalódnék benne.
2012. aug. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon sokan csinálják. Többen mint gondolnánk. Inkább azon csodálkozom, hogyan tudnak ennyire mélyre süllyedni. Mert azért némi pénzmagot munkával is lehetne keresni a tanulás mellett. Ez nyilván kényelmesebb és többet is hoz a konyhára. De gyomor /és nem nyomor!/ kell hozzá. Ezek után megvonnék minden anyagi és erkölcsi támogatást a lányomtól, mert meggyőzni valószínű úgysem tudnám.
2012. aug. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
55%

első vagyok



Mégis mit kéne tenni ha ő így dönt akkor én fejre is állhatnék akkor is azt csinálná amit akar, bezárhatni nem zárhatom, kitagadni ilyen miatt biztos nem fogom, mert akármi is legyen belőle akkor is az én gyerekem marad.

2012. aug. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
37%
Én pics@n rúgnám.Osztom én is 2 véleményét.
2012. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
43%

Nem értek persze egyet azzal, hogy valakinek nincs pénze és elmegy kurv@lkodni!

De az erős, hogy valaki undorodna vagy megvonna tőle minden erkölcsi támogatást.

(A nővérem ennél 100-szor rosszabb dolgot is megcsinált és a szüleim, főleg anyukám mégis támogatja, mert a lánya.)


Szóval én nem lennék rá büszke, nehéz lenne ezt a helyzetet feldolgozni, de olyat nem csinálnék, hogy ez miatt nem tartanám vele a kapcsolatot!

2012. aug. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58%
Akkor inkább élősködjön rajtam.
2012. aug. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!