Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy meleg fiú vok és kéne egy...

Egy meleg fiú vok és kéne egy kis tanács mert nemtom mit tegyek! (? )

Figyelt kérdés

Szal az a szitu h meleg vok ezt a szüleim tudják rólam háááááát elfogadják vagy inkább elviselik így de azért kb kétnaponta hallgatom a jajj nekem nem lesz unokám meg a szar lesz az életed meg mindenki ki fog taszitani szöveget... meg azt hiszik ez egy divat ami majd elmulik! Hát nem.

Nah és az a kérdés h pénteken elmennék bulizni egy meleg szorakozhelyre (egy meleg haverommal meg egy lány haverommal, ő hetero csak kiváncsi egy ien helyre) mert kiváncsi vok rá meg szeretnék ismerkedni :P És sztetek mi a jobb? Ha elmondom a szüleimnek h hova meek vagy ha nem? Én alapbol szeretek őszinte lenni csak most nem tudom... azért tuti naon nem örülnének neki meg menne a hiszti... viszont az se jó ha nem mondom el és úgy csinálok mintah „normál” buliba mennék haverokkal aztán később mástól tudnák meg h nem is!

Sztetek ienkor mit kéne tenni?

16/F


2012. aug. 22. 10:21
1 2
 1/11 anonim válasza:
98%

Először is szokj le erről az írásmódról. Naon idegesítő...


Másodszor, mond meg nekik hova mész, úgy előbb elfogadják, előbb megértik hogy ez egy huzamos állapot nálad, és te komolyan gondolod ezt. Ha titkolódzol, abból sosem lesz jó.

2012. aug. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Ha el akarod kerülni, a későbbi vitákat mond el. Már a nehezén úgy is túl vagy. Beszéld meg velük hogy ott nem bántanak a másságodért,mert ott mindenki egyforma. Azt azért nem kell el mondanod hogy ismerkedni akarsz. Mond azt hogy bulizni akarsz,és barátokkal mész.
2012. aug. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon fárasztó olvasni az írásod. Kb. úgy írsz, mint egy 10-12 éves.


Amúgy mond el nekik, és kész. Te írtad, hogy úgyis megtudnák.

2012. aug. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jól van bocsi megpróbálok rendesen irni!


Nem biztos am hogy megtudnák! De lehet, nemtudom!


Am azt miért ne mondjam el h ismizni akarok? Ha már elmondom h megyek úgyis rájönnek nem? =)

2012. aug. 22. 10:36
 5/11 anonim válasza:
Nem kell egy adagban mindent a fejükre zúdítani. A lényeg, hogy tudják hol vagy, az ismerkedős hír jöhet 2-3 hét múlva. Gondolom így is nehéz nekik a helyzet, a neked tartott kiselőadások témájából ítélve. Egyébként meg, teljesen logikus, hogy ilyen helyekre ismerkedni járnak, nem kell ezt ilyen szituációban külön kiemelni, úgyis érezni fogják. Egy kis idő múlva jöhet ez is, amikor legközelebb ellátogattok arra a helyre (feltéve, hogy tetszeni fog).
2012. aug. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlen kell elmondanod. Az hogy meleg vagy azt tudják. Azt, hogy bulizni mész mond el azt is. De azt szerintem felesleges ecsetelgetni, hogy hova mész. Én sem szoktam bejelenteni, hogy most xy nevű szórakozóhelyre megyek. Amúgy (hetero vagyok) , de szoktam én is melegbárba járni, nincs sok kbség ugyanolyan jó a buli (ha nem jobb), ugyanúgy vannak heterok is szóval szerintem hogy most hol bulizol nem kell, hogy téma legyen.
2012. aug. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Inkább figyelj oda jobban nyelvtanórán,mert ez súlyos.Amúgy én a helyedben utána mondanám el.Akkor már nem tudják megakadályozni.
2012. aug. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom, 16 évesen szerintem nem kéne éjszakai szórakozóhelyekre mászkálnod, tökéletesen függetlenül a nemi irányultságodtól.
2012. aug. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem engednének el szóval sztem ne mond el. De azért veszélyesek tudnak lenni a meleg bárok...rádmászik valaki(jó persze ez lehet hetero helyen is..de meleg helyen gyakoribb..vagyis nemtom sorozatban úgy tűnt..valóságban nemtom)

Szóval hány éves a meleg haverod akivel mész?

Jah és a szüleiddel ne foglalkozz, hogy iylenek...jó persze nekik is nehéz, hogy nem lesz unokájuk. De melleted kéne, hogy álljanak.

2012. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
17 éves... am ha rámmászik vki és nem akarom azért le tom állítani =D
2012. aug. 24. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!