Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gázkazánunk van és nem értem...

Gázkazánunk van és nem értem mostanában miért megy el olyan gyorsan a meleg víz. Tanács?

Figyelt kérdés

A fűtéssel minden rendben, csak zuhanyzás közben nehezen melegszik fel a víz, majd kb. egy perc után újra hideg lesz. Ilyenkor elzárjuk, hogy utána újra megnyitva talán gyorsabban felmelegszik, de így is, úgy is elég sok vízfogyasztást eredményez a folyamatos meleg vízre várás... Szerintetek sem normális a dolog?

Nem merem kihívni a szerelőt, hátha hülyének néz :/ A válaszokat előre is köszönöm.


2010. ápr. 17. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:

nekünk is volt ilyen. A gázbojler le volt vízkövesedve, és emiatt nem tudott annyi vizet felfűteni. Kisavazta a gázszerelő aztán jó is volt. Általába évente aktuális a probléma.

Eként kit érdekel hogy mit gondol a szerelő? Te hülyének nézel vkit, ha nem tud vmit a szakmádról? vagy teljesen ismeretlen neki a közeg? Hívd csak ki.

2010. ápr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
JA bocsi... én gázbojlerről beszéltem. Gázkazánhoz nemértek, és nem volt vele tapasztalatom.
2010. ápr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi is csak vízkövesedésre tudtunk gondolni... Ha nem is volt vele tapasztalatod, a gázbojleres történet megerősítésnek elég volt :) Köszönöm a választ, hívjuk a szerelőt :)
2010. ápr. 17. 19:42
 4/6 anonim ***** válasza:

És milyen bojleretek van?Mert a fűtéshez gázkazán kell, a fürdéshez meg gázbojler.Abból is van átfolyós, vagy hőtárolós.

lehet víznyomástól, nézd meg hogy a tágulási tartály fel van e töltve, vagy a vízkövesedéstől, amit az előttem szóló leírt.

2010. ápr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen utolsó, meg van kombi gázkazán, ami használati melegvizet és fűtést is csinál, de ne zavarjon...
2010. ápr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ok nem zavar
2010. ápr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!