Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha úgy érzem a...

Mit tegyek ha úgy érzem a párom elfog hagyni mert elvetéltem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Én arra szeretnék választ kapni hogy,1 hete elkellett vetetni a terhességem mert meghalt a kisbabánk és ez nagyon fáj iszonyat gondolatok gyötörnek bár a párom mellettem áll és mindent eltudok neki mondani de nagyon félek elhagy mert netudtam neki gyereket szűlni eddig? Igaz csak 8 hónapja vagyunk együtt de nem vagyunk már gyerekek nekem a volt férjemtől van gyerekem neki még nincs és ez minden vágya. Nagyon sírt mikor kiderűlt meghalt a babink és így mégnehezebb nekem. Minden nap bizonygatja mennyire szeret és hogy, nemhagy el sőt ahogy lehet újból próbálkozunk de valahogy ez engem nemnyugtat meg.
2009. júl. 24. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt a Párodnak valami olyan mondása vagy viselkedése, ami alapján kialakult Benned ez az érzés? A leírtak alapján nem kell aggódnod. Nagyon sajnálom, ami történt, de nem a Te hibád, Te biztos vigyáztál - és ezt a párod is tudja. Biztos lehet még gyereked - Anyukámnak se sikerült az első terhessége, és lám, most mégis itt vagyok és írom Neked a választ! :)
2009. júl. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem hagy el ezért. Vagy ha igen akkor nem is szeretett igazán.
2009. júl. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg! Egy baba elvesztését borzasztó nehéz feldolgozni, de tudd, hogy a párod melletted áll. Próbálj visszatérni a szokásos kerékvágásba és mikor eljön az ideje, lesz babátok.
2009. júl. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval. Ha szeret, nem fog elhagyni, ez biztos. Még lehet gyereketek, nincs veszve semmi, de ha igazán szeret, akkor is szeret, ha nem lehet babátok.
2009. júl. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Azzal nyugtasd magad ha elhagy ezért akkor elhagyna másért is, akkor nincs is érteleme a kapcsolatotoknak, vagy te szeretnél egy olyan kapcsolatban élni ahol csak azért van veled a párod mert szültél neki egy gyereket. Ilyet az idióta kurv@k csinálnak, hogy teherbe ejtetik magukat hogy nehagyja el a párjuk.

Szóval szedd magad össze és bizzál benne, mert kifogod öt is akasztani és akkor azért hagy el mert egy hülye hisztis nönek fog tartani.

2009. júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen értelmetlen dolog CSAK magadat okolni a vetélésért : a férfi hibás spermája is okozhat vetélést!

(Végülis te már bizonyítottad, hogy képes vagy szülni, őneki viszont még nincs élő gyermeke.)


Ha EZÉRT elhagyna, talán jobb is lenne, ha még a gyerek születése előtt derülne ki, hogy ennyire nem tartós a kapcsolatotok! Ez is egy próba, egy nehézség az életben, ami megmutatja, mennyire tartós a kapcsolatotok.


Próbálj túllépni ezen a tragédián (tudom, nem könnyű), koncentrálj a jövőre, ez mindkettőtöknek jobb lenne.

2009. júl. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nagyon félős, aggodalmaskodó természetű vagy? Figyeld ki magadban, hogy így van-e. Ha igen, gondold ki, hogy miért. PL. Otthon ezt láttad, ez hasznosnak bizonyult, mert elővigyázatos lettél, vagy hasznosnak bizonyult, mert emiatt mások vigyáztak rád, vagy sokféle baj ért már, stb. Lehet, hogy úgy gondolod, aki lelkiisneretes, komoly ember, az aggódik, csak a könnyelműek nem aggódnak. Ez sem egy kellemes felfogás, sokszor inkább ártunk magunknak, vagy családunknak, kisbabánknak az örökös aggodalmaskodással. Ha kitaláltad az okot, el tudod távolítani magadból a félelemet. Segítene, ha hinnél Istenben, őrangyalokban, vagy ha ez nem megy, a magad jó eszében, ügyességedben és a saját szervezetedben. Ha aggodalmas, félénk, ijedező vagy, ezzel a párod helyzetét is nehezíted, egyszer bizony lehet, hogy vidámabb társat keres. Tehát godnolkozz rajta, kell -e tényleg annyit aggódni, és ha eldöntötted, hogy fölösleges, akkor hagyd abba.
2009. júl. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!Elgondolkoztam a válaszaitokon és teljessen igazatok van!Nem is a páromban nem vagyok biztos inkább magamban mivel annyira akartam neki babát szűlni és tervezgettünk szóval most nagyon nehéz de mint ahogy a párom is mondja újra próbálkozunk!Még egyszer köszönöm!
2009. júl. 25. 09:53
 9/10 anonim válasza:

Ez nagyon szomorú :(

De próbálkozzatok újra hátha sikerülne még egy kisbaba ha lehetséges :/ és sztem a párod nemfog cserbehagyni ha tényleg szeret.

2009. júl. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszike a biztatást:)
2009. aug. 4. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!