Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért vagyok ilyen szégyenlős?

Mért vagyok ilyen szégyenlős?

Figyelt kérdés

Most leszek 14 éves.Van egy nővérem aki 20 éves és ha neki van barátja vagy udvarol neki valaki,mindig mondja anyukámnak,és nevetgélnek.De amikor anyám engem kérdez hogy tetszik-e valaki,meg ilyenek,mindig tagadom,apámnál is.

Átlagos kinézetű vagyok 187 cm,76 kg,van egy kis felesleg a hasamon.De ha most lenne barátnőm,tuti nem mondanám el,mivel szégyellem valamiért szóba hozni az ilyen dolgokat..

Hogyan korrigáljam ezt??

Köszi


2012. aug. 22. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így 14 éves korban még normális.
2012. aug. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
gondolj arra, hogy a süleid is elkezdték valahol, ők is átélték ezt, és még élnek, tehát tele vannak tapasztalatokkal, és segíthetnek, ha valakik hát ő biztos szívesen meghallgatnak és elmondhatsz nekik bármit :D
2012. aug. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. aug. 22. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!