Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szégyellem a nunimat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szégyellem a nunimat mert a nagyajkak eléggé kilógnak a nunimból. Aférjem előtt is szégyenlős vagyok Ő még nem tett rá megjegyzést soha, félek titkon nem tetszik neki. Az ilyen nuni nagyon gáz? Férfiak válaszát kérném!

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 18:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

még mindíg veled van

hány éve?

ha eddig nem volt gondja vele akkor ezután sem lesz

mivel gondolom éltek nemi életet már látta hogy mi van odalent

és nem panaszkodott nem?

akkor mi itt a gond?

2012. ápr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem is kilóg, senkinek nem volt még vele problémája. :)
2012. ápr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem kifejezetten az ilyen izgat, valószínűleg a férjedet is. Én valahogy olyan nőiesnek tartom, főleg, hogy mennyire lehet látni egy ilyen puncin, hogy föl van izgulva a nő.

Az ilyen puncik nagyon szépek! Szóval fel a fejjel, és legyél büszke rá!

2012. ápr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
a férjemnek gőze sincs róla hogy mennyire zavar engem ez a probléma,megkérdezni nem akarom mert már rég együtt vagyunk.jól lepleztem hogy szégyenlem,lehet hogy nem is kellene!
2012. ápr. 20. 19:11
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a megnyugtató válaszokat mindenkinek,segített jobban elfogadni magam olyannak amilyen vagyok!
2012. ápr. 20. 19:17
 6/13 anonim válasza:
40%
Ha annyira zavar van már rá ilyen plasztikai beavatkozás és csináltasd meg!!! De sztem egyáltalán nem gáz;)
2012. ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
szerintem a páromnak nem tetszene ha én plasztikáztatnék,megkérdőjelezné hogy miért pont most tenném.amúgy meg miért kellene minden nuninak egyformának lennie?a férfiaké sem egyforma nem?
2012. ápr. 21. 11:21
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A 3-as válaszoló vagyok. Véletlenül se gondolj plasztikára, inkább beszélgessetek a pároddal, biztos vagyok benne, hogy neki nagyon tetszik.

A következőket tedd, egyik szeretkezés alkalmával, amikor elkezditek, és már hangulatban vagy, kezd el neki mesélni, milyennek látod a nemi szervét, milyennek érzed, és amikor elkezded mondani mondd el neki, hogy nagyon izgatólag hat Rád, hogy beszélhetsz Róla. Igyekezz olyan szavakat mondani, amik a férfiasságában erősítik, de ne egyszerűen, hanem egyedi kifejezésekkel, csak olyat, amit tényleg érzel: Mondjuk hihetetlen, hogy így a kezemben fogom azt a testrrészed, mely mindkettőnknek ekkora örömet tud okozni, olyan jó érezni, és igazán, meg kell mondanom, hogy életemben ez a legszebb, amit a kezemben tarthatok, olyan... ilyen... és rám olyan hatással van, hogy...

Aztán mondhatod, hogy nagyon izgató lenne, ha ő mesélne a Te puncidról, ha elkezd mesélni, megkérheted, hogy részletezze, vagy milyen érzés ez és az... Közben finoman simogasson, így az egész egy izgalmas szexuális játék része lesz. Alkalmazhatjátok gyakrabban, és biztos vagyok benne, hogy pár ilyen alkalom után már nem is fogsz rá emlékezni, hogy ilyen problémád volt.:)

2012. ápr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát megkell mondjam ez szuper ötlet,csak az a baj hogy ehhez egy harapófogóra is szükség lenne az ágyban, mert nem vagyunk igazán bőbeszédűek!
2012. ápr. 21. 18:06
 10/13 A kérdező kommentje:
helyesbítek,nem a nagyajkak hanem a kisajkak lógnak ki,elirtam..Amugy olvasgattam ehez hasonló oldalakat és nem én vagyok az egyedüli nő akit ez foglalkoztat.Megnyugodtam:mégse vagyok UFÓ
2012. ápr. 24. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!