Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3. évfordulóra program tippek?

3. évfordulóra program tippek?

Figyelt kérdés
Mindketten 18 évesek vagyunk! ( :
2012. aug. 23. 01:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%

Nem megbántásból, de ha magatoktól nem tudtok semmit kitalálni, ott gáz van.

Ezer lehetőség van. Étterem, színház, mozi, csónakázás, esetleg mind együtt...

2012. aug. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%

Az elsőnek igaza van, ez így elég gáz. Nem kell akkora feneket keríteni neki, elmentek pl. vacsizni egy étterembe vagy moziztok, megnéztek egy jó darabot egy színházban.

Vagy nem mentek sehová, főzőcskéztek közösen, aztán a végeredményt befaljátok és egész este úgy csináltok, mint a nyulak. Ültök a fűben és lestek ki a fejetekből... xD

2012. aug. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Mi wellnesshétvégére megyünk. Minden évben máshová.
2012. aug. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%
Ezek még gyerekek! Hogy mennének már wellnessezni? xDD
2012. aug. 23. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Nekem egy jó barátnőmnek négy éves a kapcsolata, és pont mesélte, hogyan ünneplik az évfordulókat, szerintem van mit tanulni őket. Már elve, ha figyelembe vesszük, hogy négy éves a kapcsolat, és nagyon szépen meg vannak. Szóval ezek a csónakázás, étterem meg ilyesmi nagyon szép dolgok, de valószínű ha félretesztek rá valamennyit akkor évfordulón kívül is csináltok ilyen programokat. Ők meg évfordulókon csak olyanokat csinálnak, amiket egyébként nem szoktak: vidámpark, elutaznak valahová, gyorsulási verseny stb...
2012. aug. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

Nekünk is most volt a 3. évfordulónk, mondjuk nekünk már a a házassági, gondolom, nektek azért még nem...

Én simán főztem egy ünnepi ebédet, férjem pedig hozott pár süteményt nekem, amiket szeretek és kívánok (kismama vagyok, és egyből faltam a sütiket)

2012. aug. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekünk most az esküvőnk lesz az évfordulós programunk (szintén 3. lesz) :)

De amúgy nem szoktunk nagy dolgokat csinálni. Az elsőn az első randi színhelyén andalogtunk, söröztünk, és romantikáztunk. A másodikon színházban voltunk, majd otthon megnéztünk egy romantikus-vicces filmet, és ... :D

A harmadik ugye most adott.

Egyébként ha már jobban állunk anyagilag, akkor egy-egy napra leutazunk majd valahova, és kirándulással/fürdőzéssel fogjuk tölteni az évfordulókat, nekünk ez a legjobb program.

2012. aug. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert most voltunk pár napot a velencei tónál utána hazafelé beültünk a moziba azután meg egy kávéra a mekibe:) szóval így körbelőttünk majdnem mindent! Most egy éttermet gondoltam megh nála alszom!^^ csak szerinte kéne vmi emlékezetes:)
2012. aug. 23. 10:58
 9/14 A kérdező kommentje:
Úgyh kedves első kettő nem , nem hasznos a válaszotok! Csak nem pontozok le soha senkit!:) mindennap együtt vagyunk, voltunk már állatkertbe,bulizni,strandolni,moziba,csónakázni,étterembe kàvézóba. Szinte mindennap én főzök a családjának és ezáltal neki h viszonozzam h majdem mindennap ott vagyok! Tőbbek között ezért szerettem volna vmi különlegeset!:)
2012. aug. 23. 11:03
 10/14 anonim ***** válasza:
étterem, utána meg nála alszol... akkor dobd fel, hogy különleges legyen! Végy fel valami szexis fehérneműt, és pezsgőzzetek, kaviározzatok! Utána jöhet a többi:)
2012. aug. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!