Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házassági évfordulóra meglephe...

Házassági évfordulóra meglephetem a férjem ékszerrel? Nyakláncra gondoltam?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lephetnéd meg? Feltéve, ha szeretne nyakláncot, mert nagyon sok pasi nem szeret láncot hordani.
2012. júl. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most van egy lánc amit hord, arra gondoltam, hogy egyformát választanék!:-) Köszönöm a gyors válaszod!
2012. júl. 13. 08:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha szereti a nyakláncot, akkor ez nagyon kedves ajándék lenne.

Mi a párommal nem vagyunk házasok (tervezzük, de először az építketzésen akarunk túljutni), az első évfordulónkra egyforma mintázatú bőr karkötőt vettünk, az ötödikre egyforma mintázatú ezüst nyakláncot (az enyém jóval véknyabb). A fiunk születésekor pedig olyan gyűrűt kaptam a páromtól, amilyen neki már volt és nekem nagyon tetszett. A gyűrűkbe pedig pelegravíroztatta a kicsi nevét. Most a tesó érkezésére együtt választottuk ki a gyűrűt, de a belegravírozandó név még kérdéses. :)

2012. júl. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen neked is, hogy válaszoltál, nagyon kedves vagy! Akkor már csak nézelődnöm kell a láncot illetően!

Boldog babavárást neked!:-)

2012. júl. 13. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!