Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » (Fiatal) anyukák! El szoktatok...

(Fiatal) anyukák! El szoktatok járni a gyereketek mellett kikapcsolódni?

Figyelt kérdés
Akár párotokkal kettesben akár barátnőkkel.
2012. aug. 23. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, el.Utána mindig jön a lelkifurdalás, hiába tudom, h ez néha jár.
2012. aug. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én már nem vagyok annyira fiatal, de persze. akkor is eljártam, mikor fiatalabb voltam.
2012. aug. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen. Hetente 2x megyek el, az egyik barátnős este, a másik a párommal közös. Ezt mindig igyekszünk betartani. :)
2012. aug. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Húúú, én havonta egyszer és csak pár órára maradok ki a csajokkal.És mégis úgy érzem, h emiatt rossz anya vagyok.Első voltam.
2012. aug. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert még nagyon kicsi a kislányom, 4 hónapos, sűrűn kell szoptatni. Ha nagyobb lesz, el fogok járni, a kisfiam mellől is mentem, miután már másra lehetett hosszabb időre hagyni.
2012. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Már nagyobb a lányom, így már igen. Heti 4x járok tornázni, és úgy 2 hetente a barátaimmal, munkatáraimmal valahová.


A férjemmel szinte minden hétvégén van 1-2 óránk amíg valamelyik nagyszülő babázik.

2012. aug. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is eljárok a barátaimmal egy-egy „sörre”, dumálni, de nincs benne rendszer, amikor épp időm és kedvem engedi (mondjuk havonta 1-2x).

Néha a férjemmel közösen is elmegyünk a barátainkkal találkozni (ne adj' isten, bulizni), de ez elég ritka (2-3 havonta).

Mindenesetre nekem nagy szükségem időnként arra, hogy kiszakadjak a gyerekezésből, és felnőtt emberekkel beszélgessek, nem gyerekkel kapcsolatos témákról.

Azt gondolom, ha valakinek van ilyen igénye, nem szabad lelkiismeret-furdalásának lennie miatta, mert ezektől a tevékenységektől feltöldődik, és a „kisimult” anya a gyereknek is jobb.

2012. aug. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
persze:) moziba, buliba, vacsorázni, akárhová. voltunk már hosszú hétvégén is gyerek nélkül, addig ő a nagyival volt, iszonyúan élvezte, alig akart hazajönni. nem igazán szokott lelkiismeret furdalásom lenni, a gyerek jó kezekben, keresztapjával, sógornőmmel, nagymamákkal, baráti házaspárral (szintén kisgyerekkel), mi pedig "csapatépítünk" apuval. nekem nagyon fontos, hogy ne "csak" anya, hanem nő és feleség is legyek. és itt a "csak" nem pejoratív értelemben szerepel, egyszerűen szerintem az ember lánya anyaként is jobban megállja a helyét, ha a párkapcsolatában boldog és felszabadult.
2012. aug. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!