Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párod abszolút a "zsánered"...

A párod abszolút a "zsánered" külsőre, vagy inkább "ésszel" vagy vele, mert tudod, hogy rendes, kedves, jól kijöttök, van jövőtök?

Figyelt kérdés
Működhetnek hosszútávon a dolgok úgy, ha a párod igazából nem jön be külsőre?

2012. aug. 24. 09:46
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon is jóképű és jótestű ember, viszont régebben nem ő volt az álompasim.

Régebben a szőkék jöttek be, hófehér bőrrel, kék szemekkel, esetleg szemüveggel. Az okostojáskinézetűek.

Aztán összejöttem párommal, akinek sötétbarna a haja, barnás a bőre, vastagok az ajkai, és dús mellkasszőrzettel rendelkezik. Egyszóval totál mediterrán típus.

És azóta megváltozott az ízlésem is! Azóta tetszik mondjuk Antonio Banderas is... :)


Az nem baj, ha "nem jön be", ha a szexuális kisugárzás meg van (tehát attól, hogy nem a zsánered, szexuálisan abszolút vonzódsz hozzá), nem lesz gond.

2012. aug. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
91%
Létezhet, tudok ilyenről! És itt nem egy-két éves kapcsolatokról beszélek, hanem több mint ötven évig tartó házasságról
2012. aug. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
89%

A jelenlegi párom egyáltalán nem az esetem külsőre. De ennek igazán akkor volt jelentősége csak, amikor megismerkedtünk (évekkel korábban is udvarolt nekem, de akkor elutasítottam, mert nem tudtam elképzelni, hogy vele legyek). Amióta együtt vagyunk, azóta viszont egy cseppet sem érdekel: rengeteget nevetünk, segít a munkában, vele még a legutálatosabb feladat elvégzése is élvezetes, és amikor eljutunk az ágyig, szó szerint megszűnik a külvilág és leszakad az ég. Amikor ránézek, ezek jutnak eszembe, és tetszik amit látok.

Egyébként előtte olyan pasim volt, akiért bolondultak a nők, nagyon szexi, nagyon jóképű. Ez fogott meg benne, és évekig tulajdonképpen emiatt voltam vele. Pedig hamar kiderült, hogy ez egyébként nem elég: ettől még nem segített, nem előre mozdította az életem, hanem visszahúzott. Ráadásul akárhova mentünk, szemtelen és szemérmetlen nőcskék akaszkodtak rá, függetlenül attól, hogy egyébként ott álltam mellette. Ez után a tapasztalat után azt mondom, a külső tényleg annyira huszadrangú dolog, hogy egész egyszerűen nem kell foglalkozni vele :)

2012. aug. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szex nagyon fontos egy kapcsolatban, és ha valaki nem vonzódik a másikhoz (bármilyen okból), akkor az nem való hozzá párnak.

Nekem mondjuk sosem voltak nagyon határozott külsőbéli kívánalmaim egy pasival szemben, jártam szőkével is, barnával is, vékonnyal is, izmossal is… mindegyikben más volt a jó. :)

Azt mondjuk meg tudom mondani, hogy a kétajtós szekrény, bikanyakú, kigyúrtak, akik nem tudnak vigyázzba állni, mert a karjuk eláll a felsőtestüktől, nem jöttek be soha.


De tény, hogy a férjem teljesen más, mint bármelyik pasim volt (na nem kigyúrt :), és ha objektív akarok lenni, nem az a férfi, akit kiszúrnék a tömegben, hogy mennyire bejön. Viszont a legjobb fel pali, akivel valaha találkoztam, gyönyörű szeme van, és nagyon jó vele a szex. :)

A belső értékek tehát szerintem megszépítenek egy embert, ha szereted és tiszteled, vonzónak is találod, még ha nem is ő Banderas/Brad Pitt stb. (kinek mi az idálja) – szerintem.

2012. aug. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre tipikusan az aki mindigis tetszett.Szőke,kékszemű,valamennyire izmos,lapos hassal (de nem a túl kigyúrt),formás fenékkel és lábbal,karakteres arccal.

Első tiniszerelmem is ilyen volt.

Nem a ma szépfiúnak mondott,azok nekem b.zisak,hanem igazi férfias férfi.

De nem ettől érzem hogy ő az igazi,barna hajjal,zöld szemmel is imádnám...

2012. aug. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%

mindkettő.

nem tudom...lehet, hogy egy idő után megunnám a kedvességét, ha amúgy külsőre nem igazán jönne be..........

2012. aug. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%
4. vagyok, javítok: „a legjobb fej pali”
2012. aug. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%

Is-is. A típusa nem vonzott korábban. Az első randin viszont megfogott a széles mosolya, ami folyamatosan az arcán volt. Utána egyre szebbnek láttam.


Viszont most azon van köztünk némi vita, hogy én kisportoltan ismertem meg (heti háromszor mozgott valamit), amiből az utóbbi években egy krumpliszsák alkat lett a mozgásszegény életmódja miatt. A szexuális vágyamat ez kissé letörte.

2012. aug. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs kifejezetten esetem, de nem tipikusan az, akire első látásra azt mondtam volna, hogy "atttttyaúúúúristen de jól néz ki"... de közben meg olyan vonzalom van közöttünk, hogy mára ő nekem a legszebb férfi :).
2012. aug. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
86%

Nem, a férjem nem a zsánerem külsőre, legalábbis nem volt az. De ez nem jelenti azt, hogy nem jön be, nem tetszik (el se tudnám képzelni olyannal a szexet, aki nem jön be).


A többi, amit írtál, igaz. Tisztában voltam vele, hogy a belső jegyeket nézve jól választok.


Mostanra ott tart a dolog, hogy az én izlésem változott és az olyan pasik jönnek be külsőre, mint a férjem :))) Tehát elmondható, hogy pár év alatt a férjem külsőre a zsánerem lett. :)

2012. aug. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!