Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Abszolút elhidegülés vagy...

Abszolút elhidegülés vagy csak hiszti, esetleg makacsság? Mit tehetnék? Részletek lent

Figyelt kérdés

nagy bajban vagyok immáron lassan fél éve a párommal.3 éves kapcsolat van pici is.aproságok amiket lenyelek-csunya beszéd káromkodás hanyagság,kiszolgáltatja magát,trehányság-de már ott tartunk ha valami miatt ingerültebben szólok ugy beszél velem mint egy utszélivel,se simi,se bujás se bocsánatkérés.a minap elküldtem-sokadjára-és most ugy tesz mint ha semmi nem történ volna.nekem fáj-a "bü.ös k.va","tehetetlen",életképtelen" jelzők..

24/L



2012. júl. 24. 17:19
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsánat szeretném tudni:mit tehetnék?nem nagyon tudom tultenni magam.nem mond semmit ,remegek ha beszéli kellene vele mert félek h ujra megbánt.
2012. júl. 24. 17:21
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott, ez nem élet vele. Ezt akarod eltűrni életed végéig? Szerintem sz*rba se néz, te meg hagyod, mint egy birka... Gondold végig, hogy szükséged van-e erre? Akarsz-e ezzel az emberrel tervezni? (Megsúgom: nincs értelme!)

Bölcs döntést kívánok.

2012. júl. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki azt fogja írni, hogy hagyd el. Én is ezt írnám, de írok pár megoldás szerűséget.


1: vedd fel amit mondd, csinálj belőle egy összeállítást és mikor leszid játszd le neki. Hadd hallja a hangját... majd saját maga válaszol magának.


2: mikor rosszat mond ne szólj semmit, hanem ejtsd ki a kezedben lévő tárgyat és határozottan hagyd faképnél.


3: Amikor nem idióta próbáld megbeszélni vele.


Nem működik? Szakítsatok.

2012. júl. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
fél éve hagyod? 1x ku.rvázna le kapna egy akkorát h a fal adja a másikat,cuccát meg dobnám ki az ablakon
2012. júl. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát igen kedves utolsó én is igy gondolkodtam régebben.de van egy kicsi.a nagyobb baj h veszett messze lakom a családtól,a szüleim elváltak anyukám mással él édesapám szeret tütükézni.hazamenetelem válasza az lenne elöször h én megmondtam.
2012. júl. 24. 17:39
 6/8 A kérdező kommentje:

utolsó elötti..felvétel nem rox megprobálom..a sok kiabálását trágárságát nem birom már sokáig és a kicsinek most kellene elkezdeni beszélni:(nem nagyon akar 2 éves mult.és nem hinném jó példa neki ez.én se vagyok kutya-pakolj már el magad után..ez mit keres itt-odavoltam vásárolni arra nem voltál képes h elmosogass.vacsoránál vagy akár melyik napszakbeli étkezésnél nem tud egyedül enne mellé kell ülni és vele enni..pfff ha a gyerekkel ittvan minden második dolgára ugrik ráförmed..igy már sajnos én is mert félek h megint elkezd ordibálni..

tehát ahogy ebböl a pár válaszból kiveszem nem én vagyok tul érzékeny ennek örülök:)tehát lexa.om megprobálom elfelejteni.. és ahogy tudok és nem válozik dobbanok:)kár h teljes családot akartam a gyerkemnek:(

2012. júl. 24. 17:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, rossz szokásokról le lehet szoktatni valakit. Pl.: hajtsa le a vécédeszkát, ne dobálja szét a zokniját, ne üvöltsön a telefonba.

De senki jellemét nem lehet megváltoztatni. Ha az anyja nem tette meg időben, akkor te már fogod tudni tiszteletre nevelni.

Ráadásul, ha már 3 év után ilyen, akkor mi lesz 20 év múlva.


Fiatal vagy. Ne vessződj vele. A te önértékelésedet rombolja minden nappal. Ennél még a szingliség is jobb.

2012. júl. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el, hogy mit tűrsz el. Aki lek..váz, az előbb-utóbb üt is. (mert úgy szokott kezdődni) Kell ez neked? Jó ez neked? Ha mártírkodni akarsz, akkor csak élj vele tovább, de ha társat keresel magadnak, akkor hol itt még a kérdés?
2012. júl. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!