Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszeretném lepni anyát, de...

Megszeretném lepni anyát, de már tudom, hogy ellenkezni fog, nem fogja elfogadni az 'ajándékot'. Rossz ötlet?

Figyelt kérdés

Kaptam anyától a héten sok-sok szépségápolási terméket, de tényleg sokat. Sok szemhéjpúdert, spirált, körömlakkot, tényleg sokat (min.9000 Ft értékben).


A DM kinézett magának egy hajfestéket, kb 2500 Ft értékűt, de mondta, hogy nem veszi meg, mert drága, és nem akar ennyit költeni magára. Arra gondoltam, hogy kiváltom a DM-ben azt a kuponfüzetet, amiben 20, vagy 25%-os kedvezményt adnak a végösszegből, és lehet, hogy abban a füzetben még lesz egy 20-25%-os kupon arra a márkára, és így megveszem neki.


Legutóbb is megleptem egy alapozóval, mert elfogyott neki, és már nem gyártják azt, amit használt. Kipróbálta azt, amit én használok, és mondta, hogy jól fed, és nagyon hasonlít arra, amit használt. Megvettem neki, de nagyon ellenkezett, hogy ne költsem rá a pénzemet.


18l



2012. aug. 24. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez jó ötlet, vedd meg. Biztos örül az ajándékaidnak, csak azt szeretné, hogy inkább magadra költs. De ha már megvetted nem fogja kidobni :)
2012. aug. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csupán ajándékként adod, hanem igazán szívhez szólóan, akkor tuti nincs olyan anyuka aki vissza tudná utasítani. (Jó volt olvasni, az írásodat, ami nem arról szólt, hogy miért olyan hülye anyám!!!)
2012. aug. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Amúgy nagyon 'fiatalos' a maga módján :D Gyakran megyünk együtt drogériákba, bevásárlóközpontokba, és van, hogy a New Yorkerben vesz magának pólókat (persze, nem kell egyből csilli-villi, neon színű felsőkre gondolni, hanem ilyen egyszerűre).

Olyanokat tud mondani, hogy napokig nevetek rajta :D

2012. aug. 24. 10:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos fog örülni az ajándéknak,szép tőled,hogy rá költöd a pénzed :)
2012. aug. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd meg neki!Az én nagyobbik fiam 15 éves.Ha van egy kis pénze mindig rám szeretné költeni.És én is tiltakozni szoktam hogy költse inkább magára.De nagyon jól esik hogy rám gondol.És ha megvesz még is csak valamit könnyekig hatódom!Az anyai szív másként ver és az anyai ész másként gondolkozik!Szerezz neki örömet!!
2012. aug. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2399 Ft volt a hajfesték, kiváltottam a kupon füzetet, 25% lejött a festék árából, és megvettem 1799 Ft-ért. Örült neki, de azt mondta, hogy kifizeti. Mondtam, hogy nehogy kifizesse, mert ajándék tőlem, neki :)
2012. aug. 24. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!