Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek! Ti hogyan viselnéte...

Feleségek! Ti hogyan viselnétek egy "lakótársi" házasságot, meddig bírnátok?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor a házasság már csak gazdasági közösség, tehát van munkamegosztás, a gyerekekért minden, de hiányzik belőle a párkapcsolat, tehát az összebújás, simogatás, csók, szex.

Olyan, mintha két barát élne együtt.

Ti élnétek ilyen házasságban?


Elsősorban nők válasza érdekel, de férfiak is írhatnak persze.


2012. aug. 24. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem, annak semmi értelme.
2012. aug. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%

Nem sokáig.


volt részem ilyenben,igaz nem házasság,"csak" élettársi kapcsolat,bő 1 évig próbáltam megmenteni a menthetőt,de nem ment.

Lépni kell,mindenkinek jobb igy.

a gyereknek is

2012. aug. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem élnék ilyen házasságban, hiszen ez hosszútávon úgyse maradhat így.. Egyik fél előbb vagy utóbb félre fog lépni, hiszen mindenkinek szüksége van a törődésre (összebújás, simogatás, szex, csók...)
2012. aug. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%

Szia !

Én egy 36 éves nő vagyok, egy kamasz és egy 2 éves lányokkal.

Én itthon vagyok a kicsivel, még egy darabig itthon is leszek,mivel a pocakomban van a 3. baba.


Mi a párommal nagyon jó barátok vagyunk , nagyon szeretjük egymást.Mindent megbeszélünk, de olyan szinten hogy napi 1-2 órát este folyamatosan. Szoktunk veszekedni is, de csak apró bolondságokon :-)

Úgy érzem semmi nem hiányzik, hisz nincs ellaposodva a kapcsolatunk 19 év után sem.

Nálunk amúgy pont ez a helyzet amit leírsz, hogy van munkamegosztás, mindent a gyerekekért, mintha két barát lenne :-)

Oké, mi csókolózunk, szexelünk,sokat bújunk össze de azt hiszem ezeket mind magunknak köszönhetjük, hogy sikerült kialakítanunk egy ilyen kapcsolatot.

2012. aug. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ja, azért írtam hogy itthon vagyok, hogy nekem talán így könnyebb, jobban tudok figyelni magamra, a kapcsolatunkra.
2012. aug. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%

10 évig éltem így..aztán kiléptem..most már tudom h sokkal hamarabb kellett vna..

34N

2012. aug. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%

Ezt csak akkor lehetne hosszabb távon elviselni, ha kizárólag gazdasági egységként tartanák fenn, és mindkettönek lehetne közben tartós kapcsolata, amibe a másik nem szól bele.


Ennek annyi értelme lenne, hogy nem kerülnének anyagi csödbe, de ezt csak nagyon értelmes emberek képesek veszekedés és megjegyzés nélkül végigvinni.

2012. aug. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Mi elváltunk a bíróság úgy döntött,hogy mivel a házat egyenlőre eladni nem tudjuk a szoc pol miatt.Úgy osztották meg a lakást,hogy egyik szoba az enyém a másik a volt férjemé.Ezt kb 3 hónapig bírtam,és elköltöztem az anyámhoz.
2012. aug. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Gazdasági közösség nem volt,10 ezer ft-ot kaptam tőle 2 gyerekre.Így nem is lehet együtt élni.Előző voltam.
2012. aug. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
28%
Nagyjából így élek. 8 éve vagyunk együtt a párommal, 3 éve vagyunk házasok. gyerek nincs. és szex is kb 2 havonta 1x. a férjem nem bújik, nem ölelget, nem udvarol...egyszerűen nem az a típus. ez van. ezt kell szeretni és kész. ezeket leszámítva jól megvagyunk, szeretjük egymást. 27/nő
2012. aug. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!