Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyikre alapoznátok inkább...

Melyikre alapoznátok inkább egy házasságot: mindent elsöprő szerelem vagy kölcsönös bizalom, megbecsülés?

Figyelt kérdés
Nem teljesen zárja ki egyik a másikat, de valamelyik mindenképpen domináns. Melyikre alapoznátok szívesebben/melyikre alapoztatok?
2012. máj. 11. 20:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel, hogy ez két külön emberrel kapcsolatos tulajdonság.

Ebben az esetben az utóbbit választanám, tehát a kölcsönös bizalmas és megbecsülést.

2012. máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A második fontosabb, de az első nélkül nem jutnék el odáig. Én nem tudnék langyos vÍzben lenni, kell, hogy ha vége is a rózsaszÍn ködnek, visszaemlékezve beleborzongjak.
2012. máj. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

2.

de az ideális ha kettő megegyezik.

2012. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyobb az esélye hogy a szerelem múlik el hamarabb ígyhát én a kölcsönös bizalomra és megbecsülésre alapoznék
2012. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
Én a bizalomra alapoztam de nem volt elsöprő a szerelem (régebben azt hittem nem számít mert később megtérül ház gyerek stb ...) De nem így van egy lángolás miatt kiléptem a kapcsolatból a fellángolás is tovaszállt meg a bizalom,érzelmi biztonság is de ma már úgy gondolom,hogy szerencsém van mert van esélyem arra,hogy megtaláljam azt aki mond két dolgot megadja nekem:))
2012. máj. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam ilyen helyzetbe, hogy két férfi között döntenem kellett, és a kölcsönös bizalom, megbecsülést választottam. Azóta bebizonyosodott, hogy nagyon jól döntöttem:):)
2012. máj. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

2 külön esetként értelmezve kérdezem.

Az első gyakorlatilag egy rózsaszín köd, mint a mesében, óriási élmény.

A második pedig langyi szerelem, de ismerik egymást, tisztelet, bizalom, megbecsülés van köztük.

2012. máj. 11. 20:48
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen "kölcsönös bizalom, megbecsülés".
2012. máj. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

a 2.

az elsöprő szerelmek mindig padlóra vágtak. bolond lennék ha nem tanulnék az eddigi hibáimból

2012. máj. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Inkább az első. Abból még lehet a második is, de a másodiktól előbb menekülök el, minthogy szerelem is lehessen belőle.
2012. máj. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!