Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a hölgy vajon akar tőlem...

Ez a hölgy vajon akar tőlem valamit vagy csak az egója fényezésére lennék jó és csak hülyiteni akar?

Figyelt kérdés

2 hónapja megismerkedtem egy nővel az internet segítségével,elég sokat beszélgettünk az elején,de aztán egyik napról a másikra volt hogy nem válaszolt az üzeneteimre,pedig láttam hogy ott van a gépnél mert fb chaten írtam rá és ott szoktunk beszélni egymással.Van hogy rá írok pár nap múlva akkor meg mintha mi sem történt volna elkezd velem beszélgetni,semmi bocsi vagy valami hogy nem írt vissza.Aztán amikor elkezdünk beszélgetni akkor van hogy még a szx téma is elő kerül finoman.Aztán rá írok pár nap múlva ismét,amikor látom hogy fnt van fb-n aztán megint nem válaszol...és ez így megy:D

Aztán múltkor rákérdeztem hogy mit csinál hétvégén vagy hogy van e programja,azt mondta még nem tudja hogy mit csinál.Hát mondom ez tökéletes alkalom arra hogy találkozzunk,mert nekem sincs programom.Aztán rá 20 percre kitalált valamit hogy ő erre most nem készült...jó mondom megértem.Utánna ismét nem beszéltünk pár napig és megint nem válaszolt az üzenetkere miközben fent volt megint miközben írtam neki.Aztán pár nap múlva megint beszélgetésben mélyedtünk és már megint előkerültek szexuális témák is:D

Szerintetek mire véljem ezt?Vajon bejövök neki és csak húzza az agyam,vagy szórakozik velem??Hogyan tudnám ezt eldönteni??Fontos lenne,mert nem akarom hogy hülyét csináljon belőlem miközben én meg esetleg elkezdek érte teperni aztán hülyére vesz,mert ha lenne értelme akkor tepernék de nem akarok koppanni ha nem muszáj.Ti a leírtakból mit tudnátok leszűrni?köszi


2012. aug. 24. 12:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Te tényleg ennyire töketlen vagy?

Nem csodálom, hogy a csaj nem erőlteti veled a témát...

2012. aug. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
75%

lehet hogy szimplán nem bírja ha hosszú pórázon tartják és idegesíti hogy akárhányszor fellép te megrohamozod és írsz neki.

lehet hogy a lassabb tempó híve vagy a lazább kapcsolatoké, fél hogy nagyon rátelepednél ha belemenne valamibe.

de én azt gondolom, kedvesnek meg aranyosnak tart, de nem a férfit látja benned és szimplán nem akar megbántani, azért ír néha még vissza rád.

2012. aug. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Miért vagyok töketlen??Ez nem töketlenség hanem óvatps vagyok..egyszer már megégedtem magam így.Akkor si azt gondoltam a csaj ugyan úgy álla helyzethez mint én,aztán se só se beszéd lelépet 3 hónap beszélgetés után,és ott még találkoztunk is,elmondta hogy jól érezte magát velem és tudtam hogy bejövök neki.Minden sínen volt,semmi hülyeséget nem csináltam,egyszer csak lelépett szó nélkül..csak ezért vagyok óvatos,mert ez akkor ott nem igazán esett jól és nem akarom hogy megint palira vegyenek.
2012. aug. 24. 12:53
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
egyébként jól értem hogy mindig Te írsz elsőnek? hanyagold a fr@ncba szerintem, ebből nyilvánvaló hogy csak púpnak tart a hátán.
2012. aug. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Megérdemled, hogy egy olyan nőt találj, aki normális és - legalább részben - nyílt kártyákkal játszik. Hagyd ezt a netes nőt a francba, lehet, hogy még 20 ilyen pasija van, akivel elszórakozik, ha már nagyon uncsi. Inkább menj fel egy társkeresőre és ha megtetszik valaki, hívd minél hamarabb randira, mert a személyes találkozáson dől el minden. Aki ezt elutasítja, azzal nem érdemes foglalkozni.

(30-as férfi)

2012. aug. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

ma 12:52


Általában 2-3 naponta írok rá és megkérdezem hogy mivan vele,nem zargatom minden egyes nap!Volt olyan hogy 4 napig nem is írtam neki,de mivel elötte elég hosszan és elég jól elbeszélgettünk,gondoltam miért ne írhatnék rá 3 nap után?


12:54


Erre már én is gondoltam,sőt biztos vagyok benne hogy nem én vagyok az egyedüli akit hülyít.

2012. aug. 24. 13:00
 7/32 anonim ***** válasza:

valakinek 2-3 nap is terhes olyan embertől aki iránt nem érez semmit, még csak nem is látta

engem is nagyon idegesít pl.

magamból indulok ki, ha tetszene, már elmentem volna vele randizni. de ő elutasította a veled való találkozást, ergo, nem jössz be neki.

2012. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

ma 12:53


Többnyire én írok rá,ha jól emlékszem talán egyszer írt rám.Azt hiszem igazatok van és felesleges rá pazarolnom az időmet,azt hiszem lejött ebből minden amit írtatok.

2012. aug. 24. 13:06
 9/32 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy eleinte izgalmasabb voltál számára. Többet beszélgettetek, jobban megismert (már amennyire meglehet így ismerni valakit) és már nem tűnsz olyan érdekesnek. Ha azt írta, hogy ő erre most nem készült, akkor nyugodtan vedd szó szerint, nem kell túlbonyolítani. Eldumálgat veled, ha "olyanja van", de nem biztos, hogy akar veled találkozni.
2012. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy minden sínen volt, és be is jöttél neki. nos, ennek ellentmondani látszik, hogy mégid szó nélkül lelépett a hölgy.

Hogy miért vagy töketlen? Mert ezekből a jelekből ordít, hogy nem akar tőled komoly dolgot, de ez neked nem világos, ráadásul a Gyk-n ki is elemezteted.

Bocs, akkor nem "töketlen" vagy, hanem "férfiatlan jellem".

2012. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!