Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan hölgy, aki...

Van itt olyan hölgy, aki egyszer nagyon akar gyereket és után egyik pillanatról a másikra minden porcikája ellenkezik?

Figyelt kérdés

Én nem értem ezt az egészet, de tönkreteszi a mindennapokat, borzalmas érzés, mitől lehet ez? A kapcsolatom tökéletes, a párom nagyon szeretne már, én pedig néha elbizonytalanodom. Borzalmas dolgok jutnak eszembe, hogy pl fogom-e szeretni, alkalmas vagyok-e rá, lesz-e türelmem, aztán megint elönt a boldogság és ez így megy hetek óta. Tudna valaki segíteni nekem?:( nagyon rossz, imádom a páromat, nem merek erről beszélni neki.


29N


2010. ápr. 29. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez mindennel igy van, mindenki fél, hiszen először csinál ilyent!!!(első gyerekvállalásra értem!!!).

Nekem nincs, csak a sógornőmnek, de amikor terhes volt akkor én voltam igy!!!:))) Vgayis annyira féltem, h mi lesz majd, fogome szeretni igy súgy..s blá blá..De elnézem őt is (pedig 23 lesz csak, é smár meg van a baba), hogy olyan mintha nem az első lenne!! Ügyesen intézi, és imádjuk persze az egészen!!!

Ne félj szerintem, hanem minél hamarabb inditsad a babyprojektet!!!

Meglátod, hogy ez a legszebb állapot egy nő életében amikro anya lesz..Szerintem..

2010. ápr. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele. egyszer rajtam van,hogy akarok, utána az,hogy jajj, dehogy kell nekem. Ma reggel éppen beléptem a "de jó lenne szülni" állapotba. (sajnos mi még nem tervezhetjük, csak kb. 1-2 év múlva).

Szerintem beszélhetnél a pároddal nyugodtan. Ez a nem leszek rá alkalmas dologtól való félelem bennem is megvan, de ha előhozom ő mindig megnyugtat.Úgy vélem,hogy minden nőben meg van a félelem. Ha megfelelnek a körülmények és belevágnék a helyedben.

2010. ápr. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, 27/n vagyok. előző.
2010. ápr. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Áh tudom mit érzel , pont veled egyidős vagyok, ugyanezekkel a gondolatokkal. Először is hagyd abba a saját magad hibáztatását. Szerintem ezen mindenki átmegy egyszer, gyerekvállalás előtt. Én akkor kezdtem így érezni, mikor végre sikereket értem el a munkámban, egyre kevesebb szabadidőm lett, egyre pörgősebb társadalmi élettel. Aztán helyretettem a fejemben a dolgokat, megbeszéltem magammal, hogy nincs ideje még a gyerekvállalásnak, úgy éreztem h nagyon sok dologból maradok ki, és nem tudtam elképzelni , hogy hogyan tudom összehangolni, hogy lesz mint lesz. Ahogy ezeket elpakoltam magamban, elmúltak ezek a kétségeim, tudom hogy fogok szülni, azt is hogy a férjemnek fogok, de nem most. Hamarosan, de még nem most.Lényeg, hogy ne szuggeráld magadba, h nem lennél jó anya, és alkalmas a szerepre.
2010. ápr. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Bűntudatok érzek, hogy a párom nagyon imádja a gyerekeket, ez az élete, én pedig sajnos nem minden gyerkőcöt találok aranyosnak, vannak olyanok akik kifejezetten idegesítenek és van olyan is persze, aki nagyon édes, de sokszor nem tudok velük mit kezdeni:( Ma egyébként akarom napon van, tegnap bármit lehetett volna mondani nekem, nem jött meg a kedvem
2010. ápr. 29. 08:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Akikről beszélsz azok idegen gyerekek.Meglátod a sajátodat nem fogod idegesítőnek találni:)


Igen ezen az érzelmi hullám-völgyön kell túljutnod,felnőni az anyasághoz,mert egy gyerek nem játékszer,ha akarok játszok vele ha akarom beteszem a fiókba.Ő minden pillanatodban ott lesz melletted minimum 18 évig:))


18 hetes km+ 2 gyermekes anyuka

2010. ápr. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!