Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek működhetne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhetne egy kapcsolat amiben a féfi 22 éves a nő meg 45? vagy csak sexre akar engem az említett hölgy?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok.
2010. jún. 1. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
óóóó egy igazi MILF! gratulálok:)
2010. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én erősen kétlem, hogy egy 45 éves nőnek ugyanaz a világképe, mint egy 22 éves srácnak. Tehát szerintem ez a kapcsolat a szexen nem igen fog túlmutatni...


20F

2010. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
igen de ha csak sexet akarna,akkor legalább többször ismétlődjön meg:)nagyon kívánatos hölgy,csak állítólag évek óta senkije sem volt,csak az a baj,hogy necces a megközelítése,mert a kisfőnököm a munkahelyemen,az apám meg szabályosan tilt tőle:))szerintetek írjak az emailjára a hölgynek?
2010. jún. 1. 21:48
 4/14 anonim ***** válasza:
csak magamból tudok kiindulni de én 30 évesen sem állnék össze egy 22 évessel. egyszerűen más világ. sexre lehet hogy jó tartós kapcsolatra nem hiszem.
2010. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Házinyúlra nem lövünk. Majd ha nem lesz a főnököd.
2010. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

ha szexkapcsolat, akkor működhetne, többet nem várnék tőle


persze ehhez kell a hölgy beleegyezése


bizony a 40-es nők még tudnak jól kinézni, aki fiatalon szép volt, az ennyi idősen is belevaló nő lehet

sok huszonéves nő megirigyelhetné, amit az ilyen MILF-ek tudnak nyújtani

2010. jún. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

21:55 vagyok


ezek szerint a nő még nem tud a tervedről?

akkor lehet, hogy még szexet sem akar tőled.

így látatlanba nehéz nyilatkozni, de jól hangzik

2010. jún. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
régebben dolgoztam fater cégében,ami szerződésben áll a megrendelővel,ahol az egyik menedzser ez az melített hölgy,és NEM milf!!szóval már kkor is legeltette rajtam a szemeit,a szó szoros értelmében,de azóta eltelt 4 év most újra faterral melózok,találkoztam VELe és mondta milyen jól nézek ki,na küldjek levelet neki?
2010. jún. 1. 22:25
 9/14 A kérdező kommentje:
most 46 éves lehet várjak addig ameddig nyugdíjba megy?most szórakozol velem,hány éves lesz akkor?60?
2010. jún. 1. 22:26
 10/14 anonim ***** válasza:
28%
Nem MILF? A MILF-ből melyik része a nem? Nem mother? Anyád lehetne, szóval az. Nem i'd like to fuck? Akkor meg miért a kérdés? Vagy csak nem ismered a MILF jelentését???
2010. jún. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!