Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi pénzed marad általában...

Mennyi pénzed marad általában hó végére? És ez mennyiből? Most hogy állsz?

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 12:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most egy ezresem van hétfőig és nagyon megdicsértem magam, hogy sikerült beosztanom a következő fizetésig. Egyre jobban megy, a szükség olyan praktikákhoz segít hozzá, ami máskor eszembe se jutott volna, vagy csak legyintettem volna rá egy nagyot.

A válságnak is meg van a maga üzenete és sok-sok tapasztaláshoz hozzásegít. Egyet nem sikerült megoldanom, annyira azért nem élvezem az állandó beosztást, de reménykedem, hogy lesz ez még jobb is.

2012. aug. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
0ft hét után...hát ketten élünk 86ból, szal jó h nem halunk éhen, ez is eredmény, kaja még van a hütőben, hús is.
2012. aug. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most olyan 25000 Forintom van, de ez egy szűkebb hónap volt, kb 60 ezer forinttal kevesebből élek meg már 3 hónapja, mint szoktam.

Szeptember-októbertől jobban ki fogok jönni. Normális hónapokban tudok félretenni is.

2012. aug. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
36%

hó elején és végén is 0Ft om van :(

16/csóró

2012. aug. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Most "gazdag" vagyok, hétfőn befizetem a gyerek ebédjét az egy 10es, marad egy 10esem, abból ma még egy mozi és egy vacsi a férjemmel, marad egy 5ösünk a hó végéig, tele a hűtő-fagyasztó:) egy hétre az az 5ezer bőven elég, semmit se kell venni:D
2012. aug. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Hó végére marad, mivel 24, 25-én kapok pénzt. Így, most épp elvagyok.
2012. aug. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

10.éig kb 10... de jövő hétvégén elutazunk egy hétre mázli forrásból öreganyámékhoz párommal, ők feltankolnak minket zölddel meg befőttel, lekvárral télére. tele lesz az autó. de legalább kevésbé kell aggódnom, hogy mit eszünk.

19L

2012. aug. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Elkeseredésemben tettem fel a kérdést, mert hónapok óta éppen hogy kijövök a pénzből, amiből gazdálkodom. Ketten vagyunk a Férjemmel, 50-es házaspár. Régen szépen tudtunk félrerakni, de már nem megy. Más azt mondja, hogy örüljünk, hogy nem kell a tartalékhoz nyulni, mert ők már igy jártak. Száz ezer a rezsink, a többit simán feléljük. Mivel még van tartalékunk, ez azt jelenti, hogy régen félre tudtunk tenni.
2012. aug. 25. 16:15
 9/19 anonim ***** válasza:
0 ft. Jelenleg is ennyi van a pénztárcában. De holnap szerzek egy kis pénzt. 27/nő
2012. aug. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
100 ezer rezsire rengeteg,vagy albérletben laktok és a bérleti díj is benne van? Ha nem,akkor hogy csinbáltok 2en százezres rezsit?:O
2012. aug. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!