Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Albérletet 3 főre mennyiből...

Albérletet 3 főre mennyiből lehet kihozni?

Figyelt kérdés
Csak azért írom ide,mert a kategóriájában nem válaszolt senki...Találtunk egy 65nmes családi házat, 2006-os építésűt,havi 45000 Ft+rezsiért. Nem voltunk még albérletbe,így nem nagyon tudom,mennyi lenne a rezsink. Hárman vagyunk, Két felnőtt és egy kicsi gyerek (2 éves). Apa dolgozik, a nap nagy részében csak én és a gyerkőc tartózkodnánk otthon, főzni alapvetően két naponta főzök, mert elég két napig a kaja amit csinálok. Mosás egy héten háromszor van vagy négyszer van,attól függ, egy adag a gyereknek, kettő v három nekünk. A mosógépünk A+os, a hűtőnk is. Az izzókat energiatakarékosra akarjuk cserélni. S nem mellékesen, a tv nálunk csak este megy két, max három órát a közös filmnézés alatt,meg max egy órát napközben. Laptopot használunk,fürdeni negyed kád vízben fürdünk mindig, én és a gyerek, apa meg este zuhanyzik,mert itthon is dolgozik még munka után. Ruházatot vásárolni nem a nike-ba és társaiba járunk,hanem átlag ruhákat hordunk. Szerintetek mennyi lehet akkor a rezsink havi szinten ezeket figyelembe véve? (A szemét díjat tudjuk,ott ahova költözni akarunk negyed évente 2500 Ft.) Víz, villany,gáz (télen nekünk jó a 20 fok, nem szeretjük a nagy meleget)csatorna?
2012. jún. 18. 16:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
Olyan 30 körül a rezsi,+ még enni is kéne valamit.
2012. jún. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A 45ezer+rezsi az elég jó ár,a rezsi pedig majdnem ugyanaz lesz mint egy panelben csak a fűtés lesz nagyon nagy szívás,arra kell majd sokat fizetnetek mert egy házat nehezebb befűteni még akkor is ha csak 20 fokot akartok.
2012. jún. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Tuti hogy több lesz a rezsi 30ezernél:(
2012. jún. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Mivel fűtenétek télen? Ha fával, úgy számolhatsz legalább 60-80q. Villany: kb. 6000,-10.000,- viz: kb 4000,- gázpalack: 2 havonta 39oo,- plusz szemét, csatorna díj
2012. jún. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Jah csalási ház,akkor bizony a 30-at inkább 2-vel meg kéne szorozni minimum, fűtéstől függően.
2012. jún. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A fűtés tényleg kritikus tényező. Én egy 80 nm-es házat béreltem aminek a rezsíje nyáron 20 000 Ft volt, télen meg 60 000 Ft a gáz miatt.

Nagyon szutyok volt a szigetelés ...

2012. jún. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi hárman vagyunk egy családi házban, a rezsink télen kb. 35.000 Ft, nyáron 25.000 Ft körül alakul. De nálunk télen sincs melegebb 22-23 foknál, mert nem vagyunk fázósak.
2012. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok,mert én egy 78 m2-est találtam,90 + rezsiért,bár én egyedül vagyok,viszont ha gáz(cirkó) a fűtése,én se tudom hogy mennyi lehet télen a rezsi,vagy lehet-e valamennyire spórolni a fűtéssel.
2012. jún. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
az említésre méltó legalább 200 ezer de szerintem ne adjátok félmillió alá.
2012. jún. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mi 47m2-es téglát bérlünk. Földszint, télen megfagytunk, és a fűtésszámlánk nem volt 50 e ft alatt.

Nem mindegy, hogy milyen a ház bélelése, fűtésrendszere, van -e pincéje , stb.

A többi fogyasztás kalkulálható elég jól.

Mi két picivel vagyunk ebben a lakásban, de ez már mindegy ilyen téren.

Egyébként nagyon jó áron bérelnétek.

Mi 57 e ft-ot fizetünk havonta érte.

2012. jún. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!