Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy adjam oda neki a rózsát?...

Hogy adjam oda neki a rózsát? Azt akarom, hogy meglepetésként érje.

Figyelt kérdés

Mondhatjuk egy volt barátnőmmel fogok találkozni jövőhéten, de csak 5 napig jártunk..1 évig nem beszéltünk, mert akaratomon kívül annyira megbántottam.Most 2 hete újra elkezdtünk beszélni, tegnap este már találkoztunk is egy kisebb koncerten.


A lényeg, hogy csak sétálni fogunk a környéken, leülni parkba, hasonlók, most nem fogunk sehová beülni.Viszont adni akarok neki egy szál rózsát mivel nagyon szereti, de csak akkor amikor már megy, és száll fel a buszra..

Szóval találkozunk például d.u. 3kor, és 7 órakor megy haza, és akkor akarom odaadni neki a rózsát, a buszmegállóban.Hogyan oldhatnám meg, hogy csak akkor legyen nálam már a rózsa amikor már megjött a busz, és száll fel rá?-Meglepetésszerűen akarom, ezért nincs ötletem, hogy a 3-4 órán hol legyen a rózsa..



Persze ha valakinek van más hasonló ötlete, nagyon szívesen várom.

Előre köszönöm.


A lány 19, mint ahogy én is.



2012. aug. 25. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerinem jobb lenne rögtön találkozáskor átadni!
2012. aug. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt meg külön írom mert úgyis töröltetni fogjátok:


Egy fiú elmegy az orvoshoz, mondván hogy nagyon szúr az ánusza. A doki kéri, hogy vetkőzzön le és hajoljon előre, amikor megvizsgálja így szól:

-Uram érthető, hogy szúr, hiszen egy szál rózsa van a fenekébe dugva!

-Tudom szivi, neked hoztam!

:D


Na ez is egy módja az eldugásnak!

:)

2012. aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát, ezt nehezen fogod tudni kivitelezni.

Hervad az a rózsa ha ilyen sokáig hurcolod, ráadásul eldugni is nehéz.

Az én tippem, hogy tekerj a szárára vizes törülközőt, kapjon vizet. Erre természetesen zacsit hogy ne ázzon át, kérd meg a virágost (gondolom ott veszed) hogy jó alaposan tekerje körbe papírral a virágot, ne sérüljön.

Így be tudod rakni egy szatyorba, viszont így is ki kell bűvészkedned a csomagolásból meg a rongyból mielőtt odaadod :)

2012. aug. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
megbeszéled egy haveroddal, hogy hétre legyen ott a rózsával, és így meglepi is és nem is kell dugdosni
2012. aug. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Már meg is jelent e lelki szemeim előtt ahogy haver odaadja a srácnak a rózsát, csaj meg néz így: O_O :D
2012. aug. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a legegyszerűbb, ha már az étterembe érkezéskor ott van az asztalotoknál a rózsa a vázában.
2012. aug. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
étterem? egyszerű lenne ha benne lenne az egyenletben :D
2012. aug. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha fix a buszmegálló, és van mögötte ház vagy kapualj, akkor oda rejtsd el, hogy ne legyen szem előtt (magasra). így hirtelen tudod tálalni, ha már az étterem kiesett a pixisből.
2012. aug. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!