Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiakat sem zavarná, ha a...

A férfiakat sem zavarná, ha a feleségük vagy a barátnőjük chippendale show-ra vagy bárba elmenne a barátnőivel?

Figyelt kérdés

volt nem rég egy kérdés, csak a női oldalról.

mondjuk az is igaz,hogy sokkal nagyobb számban vannak a férfiak akiknek ilyesmire van igényük, a nők nem ennyire ösztönösek.


2012. aug. 26. 17:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

Az enyémet zavarná. Bár "elengedne" egy ilyen helyre, de egyértelműen zavarná.


Sztriptízbárban voltunk együtt, én jobban élveztem mint ő :-)

2012. aug. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom, zavarná-e a páromat, de nekem nem lenne pofám ilyen helyre menni, ha van valakim. Meg amúgy sincs rá igényem, tőle mindent megkapok minden téren.
2012. aug. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ezért mondtam,hogy a nők mások. szerintem egy férfi sem gondolkozik így,mint te, utolsó.
2012. aug. 26. 17:58
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
Férfi vagyok, 15 éve kapcsolatban, és egyáltalán nem zavarna, max röhögnék rajta...
2012. aug. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az én barátomat zavarná, nem kicsit :D
2012. aug. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

Istenem, mi van itt mostanában, vérfeministagyűlés? Máshol éljük már ki a csalódottságunkat...


Igenis van férfi, aki úgy gondolkozik, mint a 2-es, például én. Férfiként nem mennék se sztriptízbárba, se k.rvához. Attól, hogy te még csak hülyékkel találkoztál, nem minden férfi az.

2012. aug. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ezt majd megkérdezem, ha hazajön, eddig csak arról volt szó köztünk, hogy felőlem ő mehetne sztriptízbárba (az nem ugyanaz, mint a k.rva, mert ahhoz nem), de azt mondta, neki nem kell, hogy egy nő csak a pénzért riszálja magát előtte.

Nem tudom, elmennék-e chippendale showba, de ha igen, akkor se csinálnék semmi olyat, ami megcsalásnak számítana.


35/N

2012. aug. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem a szó szerinti k.rvákra gondoltam, hanem azokra a huszonévesekre, akik képesek egy vodkáért sz_pni a bárokban.

És nézz már szét itt a kérdések között, hogy hány nő tesz fel olyan kérdést, hogy hiába mászik rá a férjére, az nem akar d_gni?

Szerinted a férfiak az állatokkal egyenlő szinten levő ösztönlények?

2012. aug. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

az enyémet zavarná, de nem tiltaná meg

de nem mennék csak időtöltésből - de ha pl. a barátnőm lánybúcsúja lenne, akkor nem húnynám be a szemem

2012. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
az én páromat nem zavarná, engem se, ha ő menne. ha már ettől betegesen féltékenykednék akkor pszichológushoz mennék. hogy erkölcsileg zavar-e? nem, azok a lányok/pasik ebből élnek, ennyi belefér.
2012. aug. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!