Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi időt töltesz a barátodd...

Mennyi időt töltesz a barátoddal/barátnőddel? El szokott menni teázni/kávézni/sétálni nélküled a barátaival/ barátnőivel?

Figyelt kérdés

Ha nekem nincs igazam, akkor légy szíves szóljatok.

A barátommal 1.5 éve vagyunk együtt de nagyon sokszor el szokott menni a barátaival és van egy barátnője, aki már eléggé idegesít, mert minden nap hívja mindenfele. szerintem nincs semmi köztük, mert mar ismerik egymást nagyon rég, de akkor is zavar, hogy annyit megy velük.


2011. ápr. 3. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Hát, ha velük többet van, mint Veled, akkor beszélj vele... Ha nem érti meg, én otthagynám.
2011. ápr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

2.5 éve vagyunk együtt. A távolság miatt heti egy max. két alkalommal találkozunk. Barátnői nincsenek, a haverokkal is ritkán találkozik. Ma pl. egy ilyen alkalom volt, elmentek az egyik haverjával pár órára, aztán hazafelé már hívott is telefonon mert azt mondta, hogy nagyon hiányoztam neki. :) Hétköznap dolgozik meg edzésre jár, úgyhogy nincs túl sok szabadideje, örül ha este hazaér.


21/L

2011. ápr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem mondanám, hogy többet van velük, de sajnos mi együtt is dolgozunk. Mikor egy nap 8 órát együtt vagyunk, mar néha én sem vagyok kíváncsi rá. De ma is nálam volt, a lány hívta telefonon, hogy menjen vele egyet teázni, tőlem megkérdezte, hogy megyek, én mondám, hogy nem, de arra már nem volt kíváncsi, hogy én mit szeretnék csinálni ma este.
2011. ápr. 3. 18:00
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

Hát szerintem ez már nem a sima barát kategória..nálam legalábbis. Miért nem azzal foglalkozik, hogy TE mit szeretnél csinálni? Mióta ismerik egymást a lánnyal, és miket szoktak még együtt csinálni?


20N

2011. ápr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
kb5 éve ismerik egymást, elmennek kocsmába meginni valamit, mivel én nem iszom alkoholt.
2011. ápr. 3. 18:32
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Minden szabadidőnket együtt töltjük (ez hétköznap két délután és éjszaka plussz péntek délutántól hétfő reggelig) ami meló és suli mellett van,és ez már 3 éve igy megy.


Haverokra idő nincs,inkább vagyunk együtt.


még a kapcsoat elején volt páromnak egy barátbarátnője,állandóan hivogatta hogy hova menjenek...nekem nem tetszett,főleg hogy mindig rászervezett a mi programjainkra (bár nem sok sikerrel)...igy szépen leépitettem...

Valahogy nehezen tűröm,hogy más nőnemű van párom körül,rajtam kivül csak az anyukája legyen:)

2011. ápr. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 fibbrizzo válasza:
80%
én ebböl azt veszem le hogy szeret vele lenni ugyhogy biztos nem a semmiért van vele .
2011. ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én min. 5 nap vagyok vele együtt/hét.


Ha van valami rendezvény vagy sétálni akar szól nekem, hogy vele tartanék-e.


A mi kapcsolatunkban az a jó, hogy azonos nagyjából az érdeklődési körünk. És barátok is tudunk lenni, nem csak szerelmesek/szeretők.


21/L.

2011. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
nem attól lesz jó a kapcsolat hogy a seggébe vagytok egymásnak nem kell egymásba fulladni,valószinű neki vannak normális emberi kapcsolatai,barátai,és lehet csak levegőre vágyik,párom és én is megyünk külön utakon,nem pórázra kell kötni a másikat,mert megszökik.
2011. ápr. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem normális dolog. Engem is bosszantana a helyedben.

A férjem mindig elmehet haverozni amikor szeretne, de én sem türök meg más nönemü lényt a közelében.

A múltkor pl. oltári balhét csaptam amikor az egyik közösségi oldalon bejelölt egy teljesen vadidegen 19 éves lányt. Mert ha ismerné az oké, de ne gyüjtögessen magának olyat akivel leléphet tölem...

Na de a lényeg, hogy a helyedben nem hagynám, hogy a barát barátnöje miatt háttérbe szorítson. Attól függetlenül, hogy a munkahelyeteken együtt vagytok. Az nem közös program, kikapcsolódás.

23/N

2011. ápr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!