Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lánybúcsúkra miért "kötelező"...

Lánybúcsúkra miért "kötelező" chippendale táncost hívni?

Figyelt kérdés

Nem nekem lesz lánybúcsúm vagy ilyesmi, hanem ez csak egy szimpla kérdés. Én visszataszítónak tartom őket, sztem semmi férfias nincs bennük ahogy vonaglanak....

Ez mióta divat?


2011. febr. 13. 20:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
szer nem feltétlen kell. bnőm lánybúcsúján vicces feladatokat kapott amiket el kellett végeznie a lakásban, aztán a belvárosba, végül bulizni mentünk és ott ittunk tovább. emlékezetes, mert a bnőivel töltötte és nekem is az maradt.
2011. febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%

hát igen, ha nekem lenne leánybúcsúm, és beállítana egy ilyen fickó, felállnék, és közölném, hogy vége a bulinak jóccakát! Nem tudom mióta divat, de nekem sem jön be egyáltalán, hogy rázza nekem ott a tökeit egy pucér pasi fujj...


22L

2011. febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Én eddig két lánybúcsún voltam a magamét is beleértve, de egyiken sem volt. Az enyémen kikötöttem, hogy nem lehet, nekem sem tetszenek.
2011. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
voltam már pár leánybúcsún sehol sem volt táncos.
2011. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%

Igazából feldobja a hangulatot, és mindenkiben nagy élményt hagy.


Nekem rendeltek a csajok, meg lepödtem és 5 év után is sokat beszélünk róla. 1 órát volt és kifulladtam a nevetéstöl.


Aztán voltam 2 lány leánybúcsuján is ahol a lányok nem akartak fiut, és olyan étterembe volt, ahol volt másik leánybúcsu fiuval és mindegyik csak nézte leselkedett a fiut, még az ara is.

Amúgy az én lánybúcsumon is mindenki leselkedni akart egy másik helyiségböl.


Szóval sexhez semmi köze, de úgy ahogy más vicces dolgokat is kaptam, úgy a vetközös fiu is szuper jó volt.

2011. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kötelező! Egy ismerősömnek nemrég volt lánybúcsúja, ő direkt kikötötte, hogy ne legyen semmi ilyesmi. Ettől függetlenül a barátnők tökjó programokat találtak ki és szuperül sikerült az esete vetkőző fiúk nélkül is.
2011. febr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
már miért lenne kötelező? soha nem volt az!
2011. febr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Sőt! A leánybúcsú sem kötelező,csak újabban jött divatba.
2011. febr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Ez a szokás abból az infantilis bosszúból ered, hogyha a vőlegényt táncoslotyók lejthetik körbe, akkor a menyasszonynak is joga van hasonlóhoz, férfiak képében. Amolyan ha te is, akkor én is nyenyenyeee.... Közben meg egy épeszű nőt sem tudok elképzelni, aki szereti a vőlegényét, hogy élvezze, ahogy egy idegen pasas rázza neki a tökét.
2011. febr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
Inkább a pasiknak hívnak nőket, fordítva nem nagyon hallottam még róla, bár ez nálunk van.
2011. febr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!