Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha reménytelenül...

Mit tegyek, ha reménytelenül szerelmes vagyok egy nálam jóval öregebb férfibe?

Figyelt kérdés

Én 17 éves vagyok,és egy nálam 13 évvel idősebb férfiról van szó. A korkülönbség szerintem nem lenne zavaró,de a köztünk lévő 160 km annál inkább. Nem vagyunk közömbösek egymásnak, egyértelmű utalásokat tesz nekem amikor találkozunk, de ez évente csak párszor van. Idén háromszor találkoztunk, és teljesen beleszerettem. Nagyon szeretek vele lenni, és el se tudom képzelni az életem nélküle, de nem keres. Nem hív, nem ír. Nem értem...miért nem?! Csak púderel nekem? Így viselkedik az összes nővel? (amikor találkoztunk, voltak más nők is,de csak velem volt végig ) . Vagy tart tőlem a korkülönbség és a km-ek száma miatt? Vagy csak apukám felé van tartással,akivel jó barátságban van?


Nem tudom mit tegyek,tanácstalan vagyok és szomorú.

Bocsánat,ha rossz helyre írtam, de a szerelem témakörben csak lenéztek érte.

A válaszokat előre is köszönöm!



#korkülönbség reménytelen szerelem
2012. aug. 27. 08:48
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Ha 20 éves lennék és úgy lenne köztünk a 13 év,szerintem nem lenne ekkora gond,de kicsi vagyok.

Esetleg ha valakinek van hasonló tapasztalata, megoszthatná velem levél formájában.

:)

2012. aug. 27. 08:51
 2/23 anonim ***** válasza:
79%

átérzem:D


160 km nem olyan sok... rengetegféle módon tarthatjátok a kapcsolatot, pl videotelefonálás, skype, stb

ha pedig ő nem ír, akkor írj neki te

2012. aug. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ez valóban így van, de szerintem egy 30 éves férfi nem arra vágyik,hogy hetente-kéthetente hétvégén találkozzon a barátnőjével,hanem komoly kapcsolatra, ahol együtt fekszenek és kelnek, ahol főznek rá, stb.
2012. aug. 27. 08:57
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

igen a legtöbb 30 éves férfi nem arra vágyik,hogy hetente-kéthetente hétvégén találkozzon a barátnőjével, de ha szeretitek egymást akkor bevállalja.


amúgy eddig úgy tűnik csak flörtölés volt köztetek?!

lehet beszélned kéne vele!

2012. aug. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Jajj mintha magamat látnám :)

Én is így voltam, minket is a kilométerek választottak el inkább mint a kor.

De gondolj csak bele...Neked még ki kell magad élni, ő meg már lehet hogy családot tervez! Persze a kivétel erősíti a szabályt!!! Nehéz ilyenkor bármilyen tanácsot is kapni és azt megfogadni, mert ilyenkor csak saját érzéseidre alapozhatsz.

Velem is ez volt, nem keresett nagyon, de ha meglátott akkor már teljesen más ember lett! Én másfél évig mentem utána, sosem adtam fel, vak szerelmes voltam, semmi nem érdekelt, csak az amit én érzek és amit ő mond.

Semmi más! Ha nem keresett akkor azt annak tudtam be hogy sokat dolgozik és baromi fáradt, nincs kedve beszélgetni satöbbi satöbbi.

Aztán beleuntam és sikerült kiszeretnem belőle, és azt mondom jobb is így, mert ne adj isten összejöttünk volna, akkor tutira nem tudtam volna magam kiélni, csak x évesen, amikor már késő lett volna.

Ilyen korban még nagy az elkötelezettség felelőssége.

Te döntöd el mit szeretnél...Élni tovább a vidám bohókás életed a haverokkal, vagy elköteleződni :)

Én nem akarok neked olyan tanácsokat adni, amiket tudom hogy úgysem fogsz megfogadni.:)

Lehet hogy csak púderel neked, csapja a szelet és élvezi hogy egy fiatal csajt tud bolondítani.

2012. aug. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ja és...

Beszéltél már vele az érzéseitekről? Tehát elmondtad neki a dolgokat? Ő beszélt róla? Ez is fontos :)

2012. aug. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Jaaajj, nem tudom. Olyanokat mond, amiket csak úgy nem mond senki alaptalanul egy lánynak. De keresni meg nem keres, ráírni meg nem merek. Így kifejezetten az érzéseinkről nem beszéltünk, de mondott olyanokat,hogy magányos a szíve ,meg hogy 2 éve nem volt barátnője,meg egy csomó dolgot,ami egyszerűen félreérthetetlen számomra,de nem akarom itt leírni,nehogy magára ismerjen :D
2012. aug. 27. 09:14
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen van tapasztalat, ha nem beszéltek legalább 1 évig, elmúlik.
2012. aug. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
Ez a kérdés már volt fent egyszer, csak egy kicsit más megfogalmazásban. Te döntöd el, hogy mit csinálsz nem a gyk közönsége. De nem hiszem, hogy egy 30 éves férfi szerelemből lenne egy 17 évessel. Sokkal valószínűbb az, hogy csak arra a bizonyos dologra kellenél neki. Tudom nem ezt akarod hallani, le is leszek szavazva, de ez az igazság. Ő pár éven belül már családot alapítani, te meg még akkor lennél 20 körül. Gondolom tovább akarsz tanulni az még plusz 3-4 év átlagban. Tehát lennél 23 körül amikor végeznél a suliban. Ekkor szeretnéd még kipróbálni milyen a saját lábadon állni a való világban. Nos ő már 36 lenne mire befejeznéd a sulit. Rendben. Ezután mi lesz? Elköltözöl hozzá és szülsz neki? Mert már közeledik a negyvenhez, lassan elkezd ketyegni a biológiai óra. Szerintem a saját érdekedben felejtsd el, és keress korban hozzád illőt.
2012. aug. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Attól még,hogy nem azt írod,amit szívem szerint hallani szeretnék,attól még a válaszod hasznos volt,nem pontozlak le! :)

Még 2 évem van a gimiből,utána egy hozzá közel eső egyetemre tudnék menni,és a távolság már rögtön nem lenne akkora.

Igen tudom,rengeteg dolog van ami ellentmond ennek az egész kapcsolatnak,és csak kínzom magam,de nem tudom hogy lehetne elfelejtenem.

2012. aug. 27. 09:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!