Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mitől lehet egy...

Szerintetek mitől lehet egy fiatal, kisgyermekes anya nagyon-nagyon rosszindulatú?

Figyelt kérdés
Családunk van,fiatal szíve szerint mindenkibe belerúgna,ha valaki bajban van nem segít, rosszat kíván másnak /gyermeknek,felnőttnek/.Megbecsüli a párja, a családja, mégis mi okozza,hogy inkább rúg,mint simogat?!!!

2012. aug. 27. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a gyerekek meglétének ehhez. Rosszul szocializálódott, rossz személyiség.
2012. aug. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem meg egyszerűen boldogtalan. Az, amit te látsz, nem számít. Az se, hogy megbecsüli a párja - talán nem is megbecsülésre vágyik. Ez már önmagában elég, hogy ne legyen boldog.
2012. aug. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Lehet,hogy orvosi segítségre szorul,mert depressziós!
2012. aug. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze sincsen a fiatal korához, és a kisgyermekes anya szerep-hez. Ez inkább csak súlyosbító tényező. Szegény gyereke! :(


Rossz anyagból van gyúrva (ez az elsődleges), plusz nem jó nevelést kapott és ő maga sem volt elég fogékony a jóra. Aki gonosz, az gonosz. A rosszindulat alapvetően gonoszság: a rosszindulatú ember másoknak rosszat akar. Erre bizony nem érv az, hogy depressziós. Számtalan depressziós ember van, aki nem válik rosszindulatúvá, max. egy nagyon kicsi időre, amikor nagyon mélyen van a lelki válságában.


De általános jellemvonásként a rosszindulatnak nincs köze a depresszióhoz - annál inkább a személyiséghez!

2012. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 vaszily katalin ***** válasza:
54%
hm,az én apám is rug mit simogat s mindekibe ,én gyerekként az kaptam hogy hülye vagy,te csak ne szolaj meg,nem engetek még a szomszédba se,szinte,ez volt apám most anyám szenved miata,de nem ere akarok kitérni ,ha van a párjában szeretet s türelem meg akarat s szerintem makacsság is kell a nö párjának akor igenis megtudja vártoztatni de nem egynaprol a másikra,majdnem énis beleestem,és én döntötem el hogy nem akarok olyan lenni mint apám.szoval ha fiatal az a csaj s imádja a férjét akor a férjnek ki kéne használni ezt és jora lehet nevelni.ja meg ha a csaj megtanul pozitivaban gondolkodni.tudom mijen nehéz,hisz kinek gyerekevan nem kell sehova,én a dührohamokrol szoktam le,fiatal akor öt is le lehet szoktatni a rugdosásrol,merttapasztaltam a viselkedés is egy szokási forma.
2012. aug. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem rólad van szó, kedves.
2012. aug. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Egyszerűen gonosz és kész.Az ilyeneket legszívesebben bezárnám egy ketrecbe a páviánok közé,oda való.És elvenném tőle azt a szerencsétlen gyereket és odaadnám olyan szülőknek,akik képesek szeretni.
2012. aug. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet köze,hogy az anyukája nagyon korán meghalt. De van idősebb felnőtt testvére, kedves apukája. csak ő ilyen. Miért lehet valaki ilyen?
2012. aug. 27. 23:12
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

A sok szent... :)


Miért fáj neked, hogy rosszindulatú?

2012. aug. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pl. azért,mert egy családban vagyunk, és ha úgy adódik gondolkodás nélkül beletipor az én lelkembe is vagy a gyerekemébe is. Mondjuk ez már elég ok,hogy érdekeljen!
2012. aug. 27. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!