Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem tudom, hogy mondjam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mondjam meg Anyának meg a tesómnak, hogy idén télen szeretnénk össze házasodni a párommal! Elég fiatal vagyok. és Anya amugy is ellenzi az eskövöt, mert neki se volt valmi jóó! Ti, hogy csináltánok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 15:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
ERRE VALÓ A BESZÉD, MEGFELELŐ KÖRNYEZETBEN ÉS KÖRÍTÉSSEL!
2010. júl. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent, hogy "elég fiatal"?
2010. júl. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
20 éves:D
2010. júl. 15. 16:05
 4/24 anonim ***** válasza:
25%

Attól függ, h hány éves vagy??

Talán azért akartok ilyen gyorsan összeházasodni mert jön a baba???

2010. júl. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
én mindig úgy szoktam el mondani anyukámnak hogy előtte főzök meg összetakarítok és amikor elkezdi a dicséretet hogy milyen finomat főztem akkor csak annyit mondok hogy szeretnék elmondani valamit és elkezdet de szeriuntem vidd a párodat is és néha azért ő is beszéljen szerintem hangsúlyozátok ki hogy mennnyire szeretitek egymást :)
2010. júl. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
45%
Éltetek már együtt pár évet? Mert ha nem, akkor bele se vágj. Van stabil állásotok? Ha nincs, akkor bele se vágj. Van saját lakásotok? Ha nincs....
2010. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Elmondanám neki,hogy ezt én szeretném,és régen is ennyi idős korukban házasodtak a lányok(például mamám 19 évesen házasodott és 19 évesen még szült is,és 1930-ban született),és mamám is jól megvolt papámmal,míg szegény papám meg nem halt(nyugodjon békében!).

és persze 2 gyerekük lett:D és boldogok voltak..

Persze ez a 21.század,és már mostanság azért is elválnak,mert "megromlott" a házasságuk,"ellaposodott" a kapcsolat..pedig semmi gondjuk nincs,csak az,hogy unják egymást..azt meg kilehet kovácsolni.:)

Sok sikert!:D ha ezeekt elmondod anyudnak,akkor talán beleegyezik..:)

2010. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Nem babáról még ninc szó!

Kb 1 éve tervezgetjük ezt:9

2010. júl. 15. 16:10
 9/24 A kérdező kommentje:

Igen már 1 éve együtt élünk!!

Sokan házasodnak fiatalon és nem mindenkinek rossz!!

Anya sztem csak félt mert neki se volt jo!!!

Nem akarunk olyan hüü de nagy esküvöt barátok család 40-50 fö!!!

Félek,elmondani neki!!

De muszály lesz!!

Köszönöm a kommenteket:)

2010. júl. 15. 16:13
 10/24 anonim ***** válasza:
Mikor a párom megkérte a kezem (gyűrűvel, kettesben), még aznap felmentünk anyukámékhoz elújságolni. Örültek, és teljesen rákattantak az esküvő-témára, rendeztek eljegyzést, meg minden.
2010. júl. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!