Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondhat egy anya a...

Hogy mondhat egy anya a fiatal lányának olyat, hogy nem tudja, hogy lesz-e még olyan ember, aki annyira támogatni fogja, mint ő?

Figyelt kérdés

Egy fiatal lánynak, akinek még nem volt párkapcsolata, és az a normális és egészséges,hogy a lány leválik a szüleiről és lesz társa,akihez egy életen keresztül ragaszkodik,házasság,gyerekek,stb.EGY ANYA hogy lehet ilyen kegyetlen,hogy azzal riogatja a lányát,hogy nem lesz senki,aki szeretni fogja????


Ráadásul az anya,aki támogatja és szereti lányát,hetente csak pár órát beszélget a lányával, és legtöbbször,ha a lánya beszélgetni akar,akkor elküldi melegebb éghajlatra,hogy eleget dolgozott,fennvann reggel 6 óra óta és egyébként is...felsorolja,hogy mennyit mosogatott, meg takarított és stb. húú... Én is külön élek, és ugyanúgy végzem a házimunkát -.-

Úgy beszél az életről,mintha ő lenne a miniszterelnök,és ezek az 5 perces mosogatások meg az,hogy beteszem a gépbe a mosnivaló ruhát,arra órák kelllenének !! -.-


Engem nem zavar,hogy nem akar mindig beszélni velem,meg pihenni akar,de ne hazudjon már,hogy ő mindig és mindenkor ott van és jajj hogy mondhat ilyet,hogy senki nem fog engem nála jobban szeretni,meg ragaszkodni???


UNDORÍTÓÓÓ

A nővéremnek gondolom hasonló dumákat nyomatott,és odáig fajult a téma,hogy 26 éves,anyámmal lakik, nincsenek barátai,nincs állandó párkapcsolata,mert mindig kritizálta a választottat anyám ... HÚÚÚÚÚ

meg el se mehet másik városba dolgozni,mert akkor mi lesz,megviseli a távollét-.-


Nagybátyámmal ugyanezt csinálta a meghalt nagymamám,visszahozta az orszgá másik végéről, elszakította a jegyesétől és végül nagybátyám skizofrén lett és most is gyógykezelés van -.- Te jó ég a nagymamám is elmebeteg volt,mikor meghalt,akkor megmondták a pszichiáterek.


Nem akarok ilyen életet, miért csinálja ezt anyám ???Olyan rosszul esik ezeket hallani én nem akarom ezt elhinni, miért ne lehetne egy olyan férfi,aki nagyon nagyon fog engem szeretni ? :S


Segítség..


2012. jan. 7. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

ez egy nagy baromság! miért ne lehetne olyan férfi aki szeret?


fél h lelécelsz és ő ott marad egyedül, nem lesz aki szórakoztassa

sajnos vannak szülők, akik szeretnék a gyereküket kisajátítani


de ezt ne hagyd, nekem van ismerősöm akivel így bántak, most ott tart, hogy 21 évesen nem mer felülni egy buszra, mert az anyja nem engedi, és az iskolába hozza viszi... :S

2012. jan. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%

Mi lenne, ha megpróbálnád vele megbeszélni a problémáidat, ahelyett,hogy itt ócsárolod?

Egyébként bármennyire is ilyeneket mondassz, azért ha meghalna, minden hülyeségével együtt is hiányozna..


Ülj le vele beszélni, minden értelmes emberrel meg lehet beszélni a problémát..

2012. jan. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%

Ne aggódj, és ne hisztizz! Lesz olyan férfi, aki mindenben támogatni fog, és nagyon fog szeretni téged.

Nem anyudon múlik ez. Ő aggódik, félt, és nem tudja megszokni, hogy már nem vagy a kicsi lánya. Nem érzi már olyan fontosnak magát, és ez frusztrálja Őt.

Hallgasd meg anyudat, mond el neki, hogy mindíg is fontos lesz számodra, ne vitatkozz, nincs értelme.

Engedd el a füled mellett a hallottakat, úgyis azt teszed amit Te akarsz.

2012. jan. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Most mi a probléma? Külön élsz, mindent úgy alakítasz, ahogy neked tetszik. Szedd össze az álompasit, élj vele boldogan, máris megnyugszol. Anyud legalább 20 évvel többet látott az életből, lehet, hogy vannak dolgok, amikről többet tud mint te? Nem?
2012. jan. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!