Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a manó van mostanában,...

Mi a manó van mostanában, hogy mennek tönkre 2-3 vagy akár 6-7 éves kapcsolatok?

Figyelt kérdés

Csak azt látom és hallom, hogy szakítanak és ráadásul hülye indokok(nem éltem ki magam, munka mellet nem tehetem meg, stb)


Vagy ezt csak én látom így?



2012. aug. 27. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Én is észrevettem ezt. Mi is szakítottunk már lehet holnap összejövünk megint... majdnem másfél év volt, ez nem sok de úgy hogy én 16/L ő 17/F, így ebben a korban már soknak mondják. De nagyon sok ismerősöm szakított most, több éves kapcsolatok.
2012. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Egy hasonlat:régen a kezedbe fogtál egy érdekes könyvet, és szépen beleélted magad,és elolvastad.Később már csak folyóiratot olvastál,ma már csak rövid híreket, holnap ráklikkelsz a gépen egy cikkre és ha első pillantásra nem olyan,amilyennek gondoltad, ugrasz is tovább.Hát így devalválódnak az emberi kapcsolatok is,sajnos.
2012. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
bár*
2012. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 doryka1234 ***** válasza:
42%
Én azt látom, hogy az országunk gazdasági helyzete az emberi kapcsolatokat sem hagyja ki a negatív hatások sorából.
2012. aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha régen elromlott valami,megjavitották.Ma elromlik valami,kidobják és vesznek újat. Ez érvényes a kapcsolatokra is. :(
2012. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%

2-3 évvnél eloszlik a rózsaszín ködfelhő,

a 7 év meg olyan vízválasztó eddigre az unalomig megszokják egymást és vagy szakitotok vagy kényelemből megszokásból együtmaradtok 1 életre.

2012. aug. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem tudom. mi is nemrég mentünk szét. 3 év után..
2012. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert az emberek nem figyelnek egymásra,csak érdekből vannak a párjukkal,nem azért,mert szeretik.Így nem is csodálom.
2012. aug. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonym0117 ***** válasza:
Mi szintén 3 év utàn mentünk szét.. szakított, mert nem szeret. 1 hét sem telt el, õ màr kapcsolatban van a szomszédjàval. 1,5 hónap utàn ír, hogy talàlkozzunk.. tudom mit akar, csak azóta én màr felàlltam, és boldog vagyok nélküle. De mi a manóért lett vége igazàn, az rejtély marad.. :))
2012. aug. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én ezt ott figyeltem meg ahol már megérett a kapcsolat a továbblépésre (főleg a 6-7 éves) de nem történt semmi.

Persze nem mindenki házasság párti, ez rendben van, de legtöbben azért alakítunk ki kapcsolatot hogy megtaláljuk azt akit elfogadnánk férjül/feleségül. Vagy ha valakinek nem számít a házasság, akkor ott el lehet lassan gondolkozni a családalapításon... ha az egyik fél már kész rá, de a másik még nem,retteg az elkötelezettségtől, akkor jönnek szerintem az ilyen kifogások hogy nem éltem ki magam...stb.

2012. aug. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!