Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a manó van mostanában,...

Mi a manó van mostanában, hogy mennek tönkre 2-3 vagy akár 6-7 éves kapcsolatok?

Figyelt kérdés

Csak azt látom és hallom, hogy szakítanak és ráadásul hülye indokok(nem éltem ki magam, munka mellet nem tehetem meg, stb)


Vagy ezt csak én látom így?



2012. aug. 27. 20:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A barátnőmmel nem rég óta, közel 3 hónapja vagyunk együtt. Többet érzek iránta, mint egyszerű "barát", de úgy érzem, ő jobban szeret engem. Úgy tűnik, Ő megkapta, amit szeretett volna, épít rám, tervez velem, de nekem hiányzik a szerelem. Nem csalnám meg, de ha esély adódna a másik lánnyal, akkor fájó szívvel, de szakítanék a barátnőmmel. Bár, nem vagyok szerelmes a lányba, de nagyon szeretek vele lenni, jól érzem magam vele. Ébredés után az az első, hogy ő hol van. Nem tudom hogyan alakulunk, attól függetlenül, hogy beszéltünk már távlati tervekről is… Lehet, hogy sokáig együtt leszünk, lehet, hogy valakit utamba sodor az élet, de az is lehet, hogy pont neki jön valaki más az életébe. Ebben a mai világban sosem lehet tudni, de jó, ha bekötöd magad, mert tudod, hogy bármikor csattanhatsz…
2012. aug. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
"Én azt látom, hogy az országunk gazdasági helyzete az emberi kapcsolatokat sem hagyja ki a negatív hatások sorából."-Hát igen. Sokan képesek 4-5000 ft-ért hátba szúrni a másikat.
2012. okt. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!