Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti mit szólnátok...

Szülők! Ti mit szólnátok hozzá, hogy a 14 éves lányotok South Park-ot néz? Megengednétek neki egyáltalán?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el nézni.Véletlen láttam a tévében,azóta függő lettem.
2012. aug. 27. 21:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
76%
Hogy nézze inkább a Family Guy-t. :)
2012. aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
81%

magyarul elég béna,de az eredeti nyelven tényleg jó és lényegesen kevesebb a káromkodás.

nézze csak,nem hiszem hogy pont az a sorozat ártana neki

2012. aug. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Én már néztem a South Parkot 14 évesen, néha apuval együtt. Szerintem nem gond, ha nem csak a káromkodás jön le neki belőle, hanem az igazi mondanivaló is.
2012. aug. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gondom nem lenne vele, karika-őrült sem vagyok, felőlem azt néz, amit akar, a lényeg, hogy azért ne üljön egész nap a TV előtt.
2012. aug. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Az RTL klubbon és más szennycsatornákon lévő műsorok sokkal károsabbak a gyerekre mint a South Park tehát nem tartom gondnak ha egy 14 éves gyerek azt nézi
2012. aug. 28. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok választ.Mindenkinek ment a zöld,mert csak kíváncsi vagyok,hogy hogyan reagálnának a szüleim,ha tudnák,mit nézek.(Szóval én vagyok itt a 14/L)


Valamiért simán elröhögöm magam azon,hogy Kenny majdnem minden részben meghal.Vagy azon,hogy Cartman miket tud mondani pl.:Kyle-ra.



#3:Igen,én is észrevettem,hogy minél "frissebbek" a részek,annál unalmasabbak.



#6:Nem hinném,hogy elrontották a nevelésem.Én olyan kis visszahúzódó,szótlan kölyök vagyok.Kicsit más vagyok,mint a korosztályom(nem cigizek,nem fiúzok).Csúnya beszédet pedig nem a SP-ból hallottam először. :)


#10:Na,hozok példát: Ike körülmetélése.Kyle félti és szereti Ike-ot,de kiderül,hogy csak örkbe fogadták.Aki látta a részt,tudja miről beszélek. A szeretet nagyobb,mint a harag és a gyűlölet.Vagyis nekem ez jön le belőle.


#11:Nézem azt is,de nálam a South Park a nyerő.

2012. aug. 28. 13:15
 17/24 anonim ***** válasza:
Én is néztem ennyi idősen. Anyuékat sosem érdekelte. Nem lettünk debilek a bátyámmal.
2012. aug. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
A 12 éves fiam már megnézte az összes évadot. Még egyben van, és az agya sem füstölt el, meg káromkodni sem szokott.
2012. aug. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy én is nézem, sőt, néha együtt nézzük a kollégáimmal.
2012. aug. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

még általános iskolás koromban amikor beteg voltam, és itthon kellett maradnom, kaptam egy pár dvd-t, tele South Park-al.

Nem lehettem több 11-12 évesnél.

igen sokat megnéztem, de ne követem már a sorozatot, talán majd egyszer rászánom magam, és angolul, felirattal(vagy anélkül) bár ahhoz idő is kellene:)

2012. aug. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!