Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van velem?

Ez miért van velem?

Figyelt kérdés

Ez miért van velem?

Nem vagyok szerelmes, jó ideje. Tetszik 1-2 fiú (vagy több:D), de sose kezdeményezek, távolságtartó is vagyok. Így senkim sincs, még sosem jártam senkivel. De nem azért mert csúnya lennék, normális vagyok, csak most semmilyen társaságban nem vagyok. Most megyek egyetemre amúgy.

Tavaly érettségiztem le, azóta hetente többször is álmodok olyat, hogy egy volt osztálytársammal járok. De az álmokon kívűl, a valóságban nem érzek iránta semmit. Álmomban meg szerelmesek vagyunk egymásba. Valaki tudja, mit jelent ez az egész?

Köszönöm előre is a segítséget:)


(a valóságban ez a fiú vonzódott hozzám, de amikor léptem volna, mindig kikosarazott. nem tudom ez az információ fontos e ide)


21L


2012. aug. 28. 07:31
 1/2 anonim ***** válasza:
A tudat alatt vágysz a szerelemre, de nem erre a fiúra, hanem hogy szerelmes legyél. Szerintem ezt jelenti.
2012. aug. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem azért mert már ''szükséged'' van szerelemre csak épp nem arra akivel álmodsz...
2012. aug. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!