Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom Pécsett kezdi meg az...

A lányom Pécsett kezdi meg az egyetemei tanulmányait? Kell aggódnom?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hónapok történése miatt eléggé féltem őt.

Tényleg ennyire megromlott a közbiztonság?

Ő úgy gondolja,hogy ha az alapvető dolgokat (nem mászkál éjszaka egyedül,kerüli az olyan környékeket,taxival megy stb) nem lehet baj. NEktek mi a véleményetek?


2012. aug. 28. 10:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Látták hogy nem egy besz.ari hü.lye pö.cs vagyok és ezt megérezték,ezért viszonyúltak úgy hozzám.Hát így működik a vonzás törvénye,azt kapod amit kifele mutatsz,ha félelemben élsz elöbb utobb utolér azt amitől tartasz.
2012. aug. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Az a lány akit meg megőltek ő viszotn szerintem maga alatt vágta a fát és olyan emberekkel barátkozott gondolom akivel nem kellett volna.Sok beteg ember van,de kellő körültekíntéssel le lehet szűrni ki az aki megbízható és ki az akitől jobb tartani.Legalábbis én így gondolom,sok fiatal lány saját maga ellen hívja ki a sorsot.Lás öltözködés és viselkedés.A mai világ túl szabados és túl sok a beteg ember.
2012. aug. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a mondás tartja: "Nem a világ lett rosszabb, hanem a hírközlés jobb".


A törökös példát egyszer én is kipróbáltam (45 kg-os nő vagyok, nem ellenfél) a "nyóckerben" csapatba verődött cigányokkal. Fiatal suhancok voltak. Szinte pontosan ugyanez történt, mivel határozottan és tisztelettel közelítettem feléjük, meglepődtek és ugyanígy reagáltak. Még két udvarias bókot is kaptam és az elköszönés úgy hangzott, hogy "szép napot a kisasszonynak". Tudnak ők is kedvesek lenni, ha más is tisztelettel közelít feléjük.

2012. aug. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
12-es, remélem, élvezed, hogy az áldozatot okolod és egy halottat köpködsz... honnan gondolod, hogy ismerte a gyilkost? persze, egy fiatal diplomás lány pont egy két hete odaköltözött drogos cigánnyal haverkodott...
2012. aug. 29. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
kicsi az esélye, hogy baja lesz a lányodnak, kérdező, egy Pécs méretű városban már csak statisztikailag is történnie kell 7-8 gyilkosságnak minden évben, de átlagban ezek finoman szólva nem a középosztálybeli egyetemistákat szokták érinteni, ilyen eset csak ritkán van, azért is kapja fel a média.
2012. aug. 29. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

huh, hát én fiatal koromban csináltam pár őrültséget, és lehet, h engem is az mentett meg, h semmi rosszat nem feltételeztem a másikról, érezhette, hogy nem félek, bízok magamban, és az ösztöneimben.


le leszek hurrogva, de mondom az eseteket: neten megismert pasi, első randi, úgy beszéltük meg, h lakásán lesz, nála alszom, pezsgőzünk. tényleg csak alvás meg csókolózás volt, nagyon úriemberként viselkedett, és egy marha intelligens fickó volt.

másik: állok éjszaka a buszmegállóban, várom a járatot. megáll mellettem valami nagy drága kocsival egy fiatal srác, kérdezi, h merre? mondtam hol lakom, kb 10 perces út, neki sem volt kerülő, elvitt. kicsit beszélgettünk, aztán elbúcsúztunk. még csak meg sem próbált lesmárolni, vagy rossz dolgot tenni.


nem kell félni, és tényleg nem kéne híradót nézni. nekem még tv sincs a lakásomban, és nyugodtabb vagyok, mintha lenne :D

2012. aug. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Milyen volt az első hete ? :)
2012. szept. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!