Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megtennétek ezt a legjobb...

Ti megtennétek ezt a legjobb barátnőtökért/barátotokért?

Figyelt kérdés
Idén felvételizünk, 8.-osok leszünk. A legjobb barátnőm, aki az osztálytársam is egyben, egy szakközépbe akar menni. Én gimnáziumba. Mind a ketten a legjobb tanulók közé tartozunk. Nem akarom megbántani, de én nem szeretnék szakközépbe menni! Már kinéztem magamnak egy fullos kis gimit, és oda tervezem az életem ezt a szakaszát. ő egy elég gyenge szakközépbe akar menni, még csak nem is egy színvonalasba. Alakítsam miatta máshogy az életemet? Nincs bajom a szakközéppel...De én nem szeretnék oda járni. Én humán beállítottságú vagyok, egyáltalán nem akarok közgazdaságon végezni, de ő igen. Mit csináljak? (sértő kommenteket ne) És ti mit tennétek?
2012. aug. 28. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd miatt ne cseszd el a tanulmányaidat. Ha igaz barátnők vagytok más suli mellett is tudtok találkozni.
2012. aug. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A saját Életeddel törődj!! Ha azért, mert kevesebbet találkoztok vége lesz a barátságnak, akkor nem is volt az soha!!!

24N

2012. aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazatok van, csak itt van az a fene nagy ragaszkodás. :( De kénytelen leszek nemet mondani neki.
2012. aug. 28. 19:20
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát bocsi,hogy ezt mondom de én gimnazistaként büdös életbe nem mennék vissza,örülök hogy kiszabadultam. :D De amúgy meg oda menj ahova szeretnéd, ugyanúgy fogtok találkozni :)

Ha később meggodnálnád te vagy ő magatokat akkor még mindig át lehet íratkozni

2012. aug. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel ő is mehetne oda, ahová te mész, a kedvedért. Nem? Barátok még lehettek attól, hogy máshol tanultok, nem vagytok összenőve. Ha nem akarsz oda menni ahová ő, akkor ne menj. Ennyi.
2012. aug. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd.Komolyan mondom.Én ezt tettem és nagyon megbántam.Nincs értelme.Barátokat bárhol találhatsz.Nem ő az egyetlen.
2012. aug. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 avellana ***** válasza:

A helyedben nem tenném. Nekem is van egy barátnőm - szinte az egyetlen. Ő egy erős gimnáziumba ment, én egy színvonalas szakközépiskolába. Hétvégén mindig találkozunk. Hétközben beszéltünk telefonon. Tartottuk továbbra is a kapcsolatot. Mert vége az iskolának, nem jelenti azt, hogy egy barátságnak is vége kell hogy legyen.

Bár én is gondoltam arra, hogy vele megyek, de aztán rájöttem, hogy értelmetlen lenne.

Menj oda, ahová akarsz, ő is oda megy, ahova akar. Ha szükségetek van egymásra, úgyis fogtok időt szánni egymásra! :)

2012. aug. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltok. A tanácsaitokkal segítettetek megértetni, hogy nem ér véget az élet az általános iskola befejezésével. :)
2012. aug. 28. 21:47
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt kb 500x el fogják mondani év közben, hogy ne így válasszatok. A legjobb barátnőm osztálytársam volt, ő Miskolcra akart menni én Tokajba de őt nem vették fel oda, ezért megint osztálytársak leszünk. Ha tényleg jó barátnőd megérti, és ha külön váltok akkor is barátok maradtok. De ha nem olyan jó akkor ennyi volt.

15/L

2012. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
saját életed, ne a barátnőd kedvéért menj másik suliba, én csak tudom, sajnos én rosszul döntöttem. Barátnőm szakközépbe akart menni, én gimibe, de őt nem vették volna fel, ezért én is abba a szakközépbe mentem ahova ő. kár volt, a sulit is megbántam és a szakközepet be se fejeztük de már nem voltunk barátnők. szóval nagyon nem tanácsolom,hogy csak az ő kedvéért menj szakközépbe!!! irány a gimi, én már százszor megbántam :D
2012. aug. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!