Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bátyám legjobb barátja megcsók...

Bátyám legjobb barátja megcsókolt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Úgy alakult,hogy bátyámékkal elmentem egy rendezvényre,ahol több órás beszélgetés után a legjobb barátja megcsókolt! Nagyon régóta ismejük egymást.Előtte is szimpatizáltunk egymással,de nagyon meglepett.Nem véletlen csók volt,elég hosszan tartott. Utána elmosolyodta magát,majd elrohantam. Nagy a korkülönbség közöttünk, ő 25 lesz idestova,én pedig 15. Azóta 2 óra telt el. Mit tegyek szerintetek? Előre is köszönöm!!
2012. aug. 24. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz magadra!
2012. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a következő adandó alkalommal üljetek le beszélni, mondd el neki, hogy neked ez milyen érzés volt. Légy teljesen őszinte, és kérd meg, hogy ő is legyen az. Legalább tisztán fogsz látni.
2012. aug. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Mit tegyél? Semmit. Szó szerint. Fiatalka vagy még egy 25 éves férfihez. Ha meg mégis teszel, akkor tanulj meg sütit sütni amit bevihetsz neki a böribe liliomtiprásért...
2012. aug. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mosolyogj :))))))
2012. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező, szerintem is mosolyogj:)))

#3-as, nálam a 15 több mint a 14... szó sincs semmiféle liliomtiprásról (egyébként hivatalosan "megrontásnak" hívják, és 12-14 éves kor között csak feljelentésre üldözendő bűncselekmény.)

2012. aug. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez így szép volt és elég is:)


Nemsokára kezdődik a suli, és találhatsz magadnak valakit a kortársaid közül, akivel tényleg szerelmesek lehettek egymásba, tanulhatjátok az együtt járást-szakítást:)


Ne hagyd, hogy egy ilyen idős srác elvegye Tőled ezeket az élményeket és esetleg túl hamar "megérleljen" és koravénné tegyen:(((((

2012. aug. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyébként mi lett?
2012. aug. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Nem lett belőle semmi,beszéltem a fiúval és mint kiderült tetszem neki,de közöltem vele,hogy nem vagyok elég érett hozzá. Hiába,nem tudnék még egy olyan komoly kapcsolatban lenni,mint amilyet egy ilyen idős férfi elvár.
2012. aug. 27. 19:37
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
milyen talpraesetten megoldottad :)
2012. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Heh, pont úgy beszélted meg velem, mint jómagam tettem volna.:) Grat!
2012. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!