Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtartsam úgy a babát, hogy...

Megtartsam úgy a babát, hogy a párom engem nem, de a gyermeket felvállalja?

Figyelt kérdés

Még nem vagyok terhes és ha úgy alakulna nem is azért hagynám meg mert "meg akarom tartani", de az adotságai nagyon jók és már én is szeretnék babát.


Viszont a "párom" kijelentette, hogy ő jobban akar mint én (már idősebb is), de csak úgy ha elfogadom, hogy a babát vállalja de engem nem.



2012. aug. 28. 19:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Mivan?!
2012. aug. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
WTF?
2012. aug. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Inkább védekezzetek.
2012. aug. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
"ha úgy alakulna nem is azért hagynám meg mert "meg akarom tartani", de az adotságai nagyon jók és már én is szeretnék babát." Ezt fejtsd már ki bővebben! Minek az adottságai?
2012. aug. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
27%
Ezt énsem teljesen értem,a párod,de ha babátok lenne téged nem válalna föl?Ien embernek alapból nem szülnék ha íen.Ha viszont jó helyre jöne baba mindene meglene és ez a párodal való dolog nem lene rá rossz hatással akkor megtartanám.
2012. aug. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tenném.Inkább keress olyat aki megbecsül téged és a közös gyermeket is.
2012. aug. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

ez egy nagyon beteg kapcsolat.


ha ebből születne egy gyerek, csak szétcs.sznétek az életét, mert ahol őszinte szeretet nincs, ott semmi sincs.


ha így álltok, hogy ő nem hajlandó felvállalni téged, te pedig csak azért szülnél neki mert jó adottságai vannai, akkor inkább hagyjátok a francba ezt a halott kapcsolatot.

olyannak szülj aki megérdemli, és akivel szeretni tudjátok egymást.

2012. aug. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy elvileg nem vagyunk együtt a párommal, de gyakorlatilag mindenki tudja, hogy mi a helyzet és felvállal bárki előtt. Vannak családi ebédek, stb.


Régebben együtt laktunk, de egy nagyobb szakítás után nem költöztünk össze. Szóval annyiból áll az egész, hogy nem költözök oda és nincsenek elvárásaim vagy számonkéréseim felé.

2012. aug. 28. 19:40
 9/26 A kérdező kommentje:
Félre értés elkerülés végett!! Én szeretem és ő is szeret engem. Tehát nem csak az adottságai miatt lenne megfelelő apa.
2012. aug. 28. 19:42
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem veszed be ezt a rossz dumát.
2012. aug. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!