Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tesznek itt fel ilyen...

Miért tesznek itt fel ilyen sokan "megtartsam vagy abortusz" kérdést? Tényleg vadidegen emberek válaszán múlik a döntésük?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyszerűen tanácstalanok és egy kívülálló megítélését is elolvassák. A döntésükbe ez nem szól bele, de attól még támpontokat és erőt adhat. Szerintem..
2010. okt. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, én biztosan nem vadidegenek véleményére lennék ilyenkor kíváncsi, hanem jóbarátokéra, családéra...
2010. okt. 4. 21:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
NEm, csak lehet, hogy egy kívülálló, aki objektív meglát egy megoldást, egy lehetőséget amit a kétségbeesett kérdező nem.
2010. okt. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem így rengeteg pro és kontra érv összegyűlik, amik segítenek dönteni
2010. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hogy tud egy abortuszellenesen gondolkodó valaki objektív megoldást adni pl? És hogyan lehet objektív egy kívülálló véleménye, aki csak néhány adatot tud, de nem mindent?
2010. okt. 4. 21:06
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen az a lényeg, hogy az illetőnek megmondják, hogy ő mit tegyen, hiszen az rengeteg dolgon múlik. De egy-két gondolatot adhatnak. A család véleménye is fontos persze, és a végső döntést úgyis az anya hozza meg, de esetleg elgondolkodtatják az itteni válaszok, elindítják egy irányba, hogy informálódjon még és úgy döntsön.
2010. okt. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért, te kétségbeesésedbe nem fordultál még ide? Tudod mekkora felelősség egy magzat felett dönteni. Millió érv van ellene és mellette. Főleg ha az a gyermek nem előre tervezett volt.
2010. okt. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A hangsúly nem a "vadidegen"-en van,hanem azon,hogy nála tapasztaltabbak írjanak,pl. anyák,akik tudják h mit jelent egy gyerek,vagy olyanok,akik megbánták az abortuszt,v akiknek vmi baja lett tőle.Mindkét oldal érveit kell hallani,ahhoz h dönteni tudjon!
2010. okt. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is itt kérdeztem meg, és nem azért, hogy vadidegenek döntsenek helyettem, hanem hogy tudjam, hogy ki hogyan gondolkozna az én helyzetemben, és ki mit tenne. Illetve érdekelt azok véleménye, akik már tapasztaltak ilyet, és hogy hogy döntöttek, és megbánták-e azt.
2010. dec. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!