Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Egy szál virággal...

Szülők! Egy szál virággal bocsánatot kérni?

Figyelt kérdés

Anyukámat tegnap iszonyat módon megbántottam,olyan folgokat mondtam neki hogyha visszagondolok engem kap el a sírás hogy hogy lehettem ilyen. Nagyon csúnya dolgokat vágtam a fejéhez,ok nélkül. Pedig ő mindent megtesz értem!


Tegnap este mikor lenyugodtunk akkor megkérdeztem tőle hogy "Béke van?" és azt mondta hogy igen mondtam neki hogy szeretem idejött hozzám átölelt megpuszilt és ő is mondta hogy nagyon szeret.


De nekem még ma is lelkiismeret furdalásom van ez miatt.Arra gondoltam hogy veszek neki egy szál virágot,mégegyszer bocsánatot kérek.


Ez szülői szemmel nem "gáz"? vagy hogy is mondjam..


Én nem igazán szoktam bocsánatot kérni,,de most azt érzem meg kell tennem.


Elég egy szál virág? Sajnos csokorra nincs pénzem.


22/L


2012. aug. 29. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
vegyél egy doboz bonbont és amikor együtt vagytok nyisd ki és mond hogy na egy kis béke csoki, gyere együk meg együtt és kérj mégegyszer bocsánatot
2012. aug. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
De cuki vagy. Simán főzz az otthoni kávéból egy békekávét, együtt megisszátok, kész is van. És előfordult ám már ilyen a világtörténelemben. :)
2012. aug. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Tegnap valamin én is összezördültem anyuval, vettem neki egy Melba kockát mert az a kedvence, és ha már úgyis mentem vásárolni hoztam neki egy béke csokit :D Nagyon örült, és mondta, hogy nem is haragudott.
2012. aug. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 okoska31 ***** válasza:
66%

elég egy szál virág, ha BOCSÁNATOT KÉRSZ!!.


Az, hogy megkérdezed, hogy béke van? az nem bocsánatkérés. Még a haverokkal szemben sem, pláne édesanyáddal szemben.


Vedd meg azt az egy szál virágot (bár egy cserepes lehet, jobban illenék az "alkalomhoz") és próbáld meg valahogy így:

"Anyu, nagyon bánt még mindig, hogy olyan sok csúnyaságot mondtam neked, és remélem tudod, hogy csak a harag beszélt belőlem. Kérlek ne haragudj............"


A "Béke van?"-t meg felejtsd el, de gyorsan! Ez max. fegyverszünetnek jó - bocsánatot kérni nem. És ilyen szempontból, sosem lesztek egyenrangúak az édesanyáddal. Ezt úgy értem, hogy persze nem kell tűrnöd, hogy szidjon, de bocsánatkérést mindig Neked kell kezdeményezned.


Az édesanyád pedig sosem fogja azt mondani neked (jó kapcsolat esetén), hogy most meg vagyok bántva...


így, kérj tőle bocsánatot.


és legközelebb inkább arra vigyázz, hogy ne adj indokot a bocsánatkérésre... 22 éves vagy, nem 17...:)

2012. aug. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Anya bocsáss meg, ölelés puszi. Ez a lényeg , ha akarod egy szál virág, de nekem a szó a lényeg, meg a gyerekem szeme amiben minden látszik ilyenkor.
2012. aug. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
tök midegy hogy mit veszel neki a lényeg hogy bocsánatot kérj tőle! beszélj vele négyszemközt és mond meg neki hogy nem akartad. BE FOG VÁLNI.....
2012. szept. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!