Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves lányotokat kiengednéte...

18 éves lányotokat kiengednétek külföldre nyári munkára?

Figyelt kérdés

A nyelvet nagyon jól beszéli, később szeretne kiköltözni, amihez jó lenne, ha személyesen ismerne néhány embert odakint, barátokat szerezhetne, gyakorolhatná a nyelvet. Csak nyárimunkáról van szó, tehát nem kell tőle örökre elszakadni, mert még 2 évig iskolába jár Magyarországon.

(Igen, én vagyok a lány.)


2012. aug. 29. 10:51
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Az anyagiakat meg tudnám oldani.
2012. aug. 29. 10:51
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
felnőtt nő vagy,nem csak a korod miatt, a gondolkodásmódod is érett. én elengednélek
2012. aug. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sőt örülnék neki! De hát már vége a nyárnak.
2012. aug. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Jövő nyárról lenne szó, csak félek, hogy nem fognak engedni. Sőt, inkább tudom.

Köszönöm a válaszokat!

2012. aug. 29. 11:04
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ügyelj rá, hogy a szüleid ne nézzék meg az elrabolva c. filmet :-)

Akkor tuti nem fognak engedni :-)

Viccet félretéve, miért ne? Nem évekre mennél, csak nyári munkára (egyelőre)

2012. aug. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem,én nem engedném ki külföldre.
2012. aug. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

engem 18 évesen Ausztriába küldtek el tök egyedül egy vad idegen családhoz gyerekcsőszködni (és nem lett tőle semmi bajom, sőt)

úgyhogy igen, elengedném a 18 éves lányomat


20/L

2012. aug. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem "táncolni" mész meg "hostess"-nek akkor természetesen igen, de kérném, hogy jelentkezz be másnaponta, hogy minden rendben van.
2012. aug. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezettem még bíztatnálak is hogy persze menj!

Nincs ennél jobb tanulás:

- új kultúra

- új közeg, amibe be kell illeszkedni

- nyelvtanulás

- pénzkeresés

Persze észnél kell lenni, nem akárhova menni stb...ez a lehetőség RENGETEG TANULÁSI lehetőség rejt magába.

Az efféle utak csak hasznára vállhatnak az embernek, kinyílik a szeme a világra, nyitottabbá tesz, rugamasságot, alkalmazkkodást tanít.

Ha lenne gyerekem én minél korábbam bíztatnám az ilyen utakra, ha magától nem jutna eszébe és küldeném :-).


Szerintem nagyon jó ötlet!

De persze vigyázz magadra.

18 éves leszel, elméletben persze jó ha megbeszéled velük a részleteket, biztos féltenek stb...ez természetes.

Beszélgess velük, de én nem fogadnám el, ha ők "nem engednének el"...higgadtan meg lhet győzni őket, gondolom...ők is beláthatják, hogy ezzel te csak fejlődsz, meg hogy egy átmeneti időszakról van szó.

2012. aug. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok,

Szóval atz akartam még mondani, hogy te ezt eldöntheted és őket már csak "értesíted", hogy ez a döntésed.

Biztosítod őket arról, hogy minden ővintézkedést megteszel, jó helyre mész jó munkát csinálni stb.

Meg kell őket is nyugtatni,hogy vigyázol magadra, neked is észnél kell lenni...de végülis nem kell már "engedélyt kérned", természetesen 18 écesen továbbra is nagyon fiatal vagy :-). De be kell hogy lássák, hogy ezzel jót teszel magadnak :-) és ennek nekik is örülniük kell, meg támogatni téged!

Hajrá, drukkook !

:-)))

2012. aug. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!