Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kiengednétek tanulni 17 éves...

Kiengednétek tanulni 17 éves lányotokat Amerikába?

Figyelt kérdés
Megvan az amerikai állampolgársága, de még soha nem volt külföldön. Okos, talpraesett, jól beszél angolul, de én féltem kiengedni. Mit gondoltok erről? Elengednétek? Ha igen/nem miért?
2010. aug. 7. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
én szivesen kimennék 17 éves lányokat tanulmányozni
2010. aug. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Honnan van neki állampolgársága...?
2010. aug. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
gondolom ott született...de akkor meg nem értem,hogy hogyhogy nem volt még kinn senkivel???elég érdekes ilyet hallani,hogy vki amerikai állampolgár,mégse volt még sose az országban
2010. aug. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Utolsó: én is pont ezért kérdeztem...


második

2010. aug. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az anyja amerikai, így automatikusan megkapta az amerikai állampolgárságot.
2010. aug. 7. 17:35
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

ha az anyja amerikában is él,akkor simán kiengedném....sok embernek nem adódik meg a lehetőség,legalább használja ki!!

persze tervezzétek el,ne csak hogy holnap első repülővel...

még szerintem ő is jobban örülne,ha egy vele egykorúval menne ki..mégis biztonságban is érezné magát az utcán,és lenne kivel beszélni is

sok sikert neki!biztos tetszeni fog amerika!

2010. aug. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyedül menne ki, ezért féltem. :(
2010. aug. 7. 17:44
 8/11 anonim ***** válasza:

azért mondom,hogy keressen vki partnert...neten irogat fórumokon,hogy kik azok,akik kimennek oda amerikába,megismerkedne velük,és akkor már könnyebb lenne...egyedül persze hogy félted,de azért arra is gondolj,hogy addig kell kihasználni,amíg megteheti

de neten biztos talál még vkit,aki kimegy amerikába,csak az a kérdés,hogy az időpont nektek kötött,vagy nem? ha nem,akkor egyszerű lesz találni

2010. aug. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem kötött, akkor menne, amikor akar és addig marad amig akar.
2010. aug. 7. 18:02
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
Kiengedném. Jó neki...Amerikában sokkal normálisabb az iskolarendszer, mint ez a szar itt...
2010. aug. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!